Skocz do zawartości

Car audio


surf

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo, czy ktoś już coś ogarniał w o3 z tematem car audio ? 
Głównie chodzi mi o :
- pociągniecie kabla od aku do bagażnika ( którędy najlepiej )
- demontaż tylnych drzwi
- demontaz bolero
- schemat pinów w bolero aby mieć dostęp do kabla antenowego ew. jakiś inny pomysł gdzie mogę go znaleźć ;)

Edytowane przez surf (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, anomal napisał:

@Enriquez rozbieral srodek, dobrze pamietam?

ja tylko dalem do wygluszenia przednie drzwi, ale robila mi to firma, wiec nie wiem co i jak, generalnie roznica jest :)

super pomoglem nie? :D

jak ASO xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbiórka jest bardzo prosta, aczkolwiek pracochłonna.

Do rzeczy. Musisz zdjąć próg po stronie kierowcy. Aby to zrobić musisz usunąć boczek kanapy z tyłu, więc dolną część kanapy wyjmujesz - jest na dwóch zaczepach od przodu i na dwóch drutach z tyłu. Dalej odkręcasz boczek i go wyjmujesz. Zdejmujesz górę słupka B, zaczynając od śrubki pod zaślepką z napisem "Airbag". Resztę progu rwiesz jak leci. Przejście do silnika masz nad nieistniejącym pedałem sprzęgła, pod grubą wiązką kabli - tam jest taki gumowy kondon..

Drzwi - jest śrubka na dole i naokoło spinki. Filozofii brak.

Aby wyjąć unit ze schowka musisz się zaopatrzyć w cytuję "wyjmaki VW".

Kabel antenowy nie da się z niczym pomylić - są to dwie białe wtyczki z kablem koncentrycznym.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2017 at 00:00, Enriquez napisał:

Rozbiórka jest bardzo prosta, aczkolwiek pracochłonna.

Do rzeczy. Musisz zdjąć próg po stronie kierowcy. Aby to zrobić musisz usunąć boczek kanapy z tyłu, więc dolną część kanapy wyjmujesz - jest na dwóch zaczepach od przodu i na dwóch drutach z tyłu. Dalej odkręcasz boczek i go wyjmujesz. Zdejmujesz górę słupka B, zaczynając od śrubki pod zaślepką z napisem "Airbag". Resztę progu rwiesz jak leci. Przejście do silnika masz nad nieistniejącym pedałem sprzęgła, pod grubą wiązką kabli - tam jest taki gumowy kondon..

Drzwi - jest śrubka na dole i naokoło spinki. Filozofii brak.

Aby wyjąć unit ze schowka musisz się zaopatrzyć w cytuję "wyjmaki VW".

Kabel antenowy nie da się z niczym pomylić - są to dwie białe wtyczki z kablem koncentrycznym.

dzięki wielkie! teraz tylko poczekać muszę na lepszą pogode i będę działać ;) szkoda ze bolero nie ma wyjscia rca i musze ciagnac sygnal z tylnych drzwi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team