Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎23‎.‎03‎.‎2017 at 11:54, Daab napisał:

A przy okazji ktoś pamięta gdzie są kodowania do poprawy dźwięku. Mam wrażenie że Columbus gra gorzej niż Bolero. Akurat ta jednostka grała z zestawem Canton więc pewnie dźwięk jest ustawiony pod wzmacniacz.

Może to coś pomoże http://www.my-gti.com/1411 ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, siemi1 napisał:

Czy ten gosciu w DE jednoste z Kodiaqa zamontowal do columbusa? Dobrze wyczailem? Fajna sprawa. Ztym online jezdizlem B8 i G7 u mnie w firmie z carnetem i daje to rade.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Narazie Nic mi o tym nie wiadomo.

Jest kilku dobrych retrofiterow w EU którzy maja kontakt z magikami z Rosji i wspólnie pracują nad jednostkami navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babciu, to jest zajebiste!
637d493bec6fd2b21036b7f542241ac8.png
Czy ten nowy Columbus z O3 FL też ma Google Maps tak jak Kodiaqowy?


Bawiłem się ostatnio tą nową nawigacją w o3 i muszę przyznać, że jest fajna. Rozdzielczość jednak jest jakaś wyższa, bo lanie to wszystko wygląda. Była też opcja widoku satelitarnego google, ale nie było Internetu, więc nie działała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Panowie mam pytanko mam O3 z rocznika 2013 

chce zmienić sam ekran na większy.

Posiadam bolero bez mirrorlinka... 

czu będzie pasowało i czy trzeba kodować 

Nie  zależy mi na navi....

Czy jest ktoś kto mi to wszystko wytłumaczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LEMUR zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...

Panowie czy ktoś ma na zbyciu zestaw: jednostka MIB2 Amundsen plus ekran Columbus? Moje Bolero już prawie wyzionęło ducha a jeszcze rok muszę jeździć swoim autem. Zależy mi na wyświetlaniu tego co na telefonie i na atrakcyjności cenowej, bo nie chce inwestować na rok czasu za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich moderatorów, forumowiczów i odwiedzających to forum. Jako użytkownik jestem tutaj po raz pierwszy, choć nie ukrywam, że wiele razy zaglądałem tutaj i z powodzeniem odnajdywałem odpowiedzi na nurtujące pytania. Tym razem jednak muszę dopytać o jedną dość istotną kwestię. Otóż wymieniłem w swojej Octavii 3 system Bolero na odpowiednio przygotowany Columbus. Praktycznie wszystko działa idealnie tylko mam problem ze złączem USB. Po podłączeniu jednostki zwyczajnie nie widzi system tego złącza. Dodam tylko, że podłączyłem fakrę USB (żółtą) odpowiadającą za sygnał usb do żółtej wtyczki instalacji, a różową do szarej (w bolero różowa odpowiada za wyświetlanie na ekranie a w Columbus szara) Prosiłbym o odpowiedź, co może być powodem braku działania (podobno jednostka jest ustawiona tak, by wszystko idealnie działało)... Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team