Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może mi pomożecie z problemem. Mam w schowku jednostkę Bolero 5e0035819A, jednostka centralna 5e0919605. Niestety czytnik w schowku stracił zupełnie komunikację z samochodem. Przez VCDSa nie można wejść w 5F (jednostka nieosiągalna). Radio działa ale nie widzi samochodu. Teraz pytanie co najlepiej zrobić. Czy da się podmienić na http://allegro.pl/czytnik-sd-multimedia-5q0035819-fabia-iii-15r-i7128560889.html ? Do tego muszę doliczyć kodowanie CP i coś jeszcze poza kopią długiego kodowania z mojej jednostki? 

Bardzo proszę o radę bo wymiana w ASO jednostki na starą chyba nie ma zupełnie sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja jednostka to MIB1 więc jeśli wystarczyły Ci funkcje, które miałeś, to szukaj takiej samej, wyjdzie najtaniej. Instalacja i wizyta w ASO na zdjęcie ochrony, parametryzację, zakodowanie, odtworzenie licencji, adaptacje i do domu.

5Q0035xxx to jednostki MIB2, musiałbys zmienić jeszcze ekran i zrobić aktywacj epoza ASO - nowe funckje, wyższe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to być jednostka np z Golfa VII 5G0035819A? Dokładnie takiej od octavii nie ma w tym momencie. Czy lepiej od skody ale np Fabii? Kupno dodatkowych opcji mija się z celem, chciałem za pół roku auto zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pab567 napisał:

Blokada CP programowo możliwa jest tylko w jednostkach Harmana. Ale w ogóle nie ma takiej potrzeby - naprawdę bez problemu można dopisać radio VW do Skody i na odwrót. Niejednokrotnie sprawdzane...

To dobra wiadomość, bo byłem dziś w skodzie się rozeznać i tak jak się spodziewałem oni nie wiedzą... Koszt nowej mojej jednostki Bolero MIb 1 to uwaga 2900zl plus kodowanie :) A CP i kodowanie 300-500. Chyba nic taniej nie zrobię tylko muszę kupić jednostkę od golfa i zakodować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szukam i niestety z mizernym skutkiem.  Zakładając takie radio http://allegro.pl/skoda-fabia-iii-radio-media-czytnik-kart-6v0919604-i6587960214.html , gdzie czytnik to 5Q0035819 a ekran 6V0919604 z jaką ceną finalną powinienem się zamknąć? Z udogodnień to widzę lepszą rozdzielczość i możliwość podpięcia kamery. Czy coś jeszcze ? Bo rozumiem ze amundsena nie ma sensu bo navi i tak się nie da odblokować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pab567 napisał:

5Q0035819 to słabe dość Bolero - nawet kamery nie podłączysz. Jak chcesz mam komplet Amundsen 5Q0035874A + nowy ekran (po lifcie), komplet na gotowo za 2500 zł 

Aha - z działająca NAVI :)

Ja mam Swing - czyli potrzebuje jeszcze wiazkę?

Na gotowo czyli z montażem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team