Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma Bolero MIB2 5Q0035842B (MY17) z ekranem 5E0919605H do wzięcia, na gotowo, z aktywnym SmartLink i obsługa głosowa, za 1600 zł, oferta prywatna, bez faktury. Ktoś chętny?

W przypadku wymiany ze Swinga +500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pab567 To wstępnie rezerwuje do wieczora. Jeszcze ciągle szukam przyczyny czy moja poprzednia jednostka jest uwalona czy coś z CANem się stało że nie widzi nic na adresie 5F. Chciałem wieczorem zrobić całościowy scan po wszystkich adresach na CAN czy nie ma jakiegoś nieprzypisanego. Boję się czy po wymianie na zaproponowane radyjko będzie ono widziało samochód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma "automatu".

Parametryzacja jest zupełnie inna bo to inne radio jest - jeśli cos nie będzie banglać to trzeba znaleźć auto o podobnej konfiguracji i ściagnąć parametryzację pod tamten VIN.

Kodowanie i adaptacje nie powinny stanowić problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiem że trochę zmienię temat.

Moja O3 ma fabryczne radio Swing:

20180406_181046.thumb.jpg.691027bd909995cf703efca5601a8e5c.jpg

Interesują mnie funkcje wtyczek radia:

- duża wtyczka to głośniki, sterowanie itp,

- mała żółta wtyczka  to antena,

- mała biała to ???

- gdzie są przewody do CanBus (dostęp do funkcji auta)?

Szukam nowego radia, znalazłem takie coś:

http://navidirect.pl/produkty/skoda/octavia

Proszę o info czy taki zamiennik będzie pasował w miejsce radia Swing?

Czy ktoś używa tego zamiennika i działa w nim poprawienie sterowanie funkcjami auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mez2008 1GB RAM i Android 4.4. To urządzenie ma już swoje lata i część aplikacji będzie działała na nim z ograniczeniami (np Yanosik), a za jakiś czas w ogóle porzuci wsparcie. Szukałbym czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fri.K napisał:

@mez2008 1GB RAM i Android 4.4. To urządzenie ma już swoje lata i część aplikacji będzie działała na nim z ograniczeniami (np Yanosik), a za jakiś czas w ogóle porzuci wsparcie. Szukałbym czegoś innego.

Wiem że Adroid 4.4 szału nie robi, ale chyba radio Swing lepsze też nie jest.

Wymontowałem radio Swing aby sprawdzić jak wiązki idą.

Wiązka jest krótka i już do schowka nie podejdzie (schowek tez do wymiany bo nie ma wnęki na centralkę), więc wymiana na wyższy model oferowany przez Skode odpada.

Znasz może jakiś zamiennik radia z możliwością sterowania funkcjami auta?

Edytowane przez mez2008 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązkę idzie przedłużyć np http://allegro.pl/zlacze-quadlock-quadlock-52pin-0-3m-i6064493851.html

Jak ja się rozglądałem za nowym radiem to patrzyłem na to radio ALi . Wygląda że ma wsparcie ustawień auta jak oglądałem na youtube. 

U mnie ostatecznie dzięki wielkiej pomocy @pab567 wstawiliśmy nowe Bolero ze smartlinkiem i nowym ekranem od amundsena.  Działa bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, wawjack napisał:

Wiązkę idzie przedłużyć np http://allegro.pl/zlacze-quadlock-quadlock-52pin-0-3m-i6064493851.html

Jak ja się rozglądałem za nowym radiem to patrzyłem na to radio ALi . Wygląda że ma wsparcie ustawień auta jak oglądałem na youtube. 

U mnie ostatecznie dzięki wielkiej pomocy @pab567 wstawiliśmy nowe Bolero ze smartlinkiem i nowym ekranem od amundsena.  Działa bajka.

Użyłeś przedłużki wiązki czy wstawialiście nową całą?

Jakie miałeś koszty zamiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2018 at 18:36, mez2008 napisał:

Witam,

Wiem że trochę zmienię temat.

Moja O3 ma fabryczne radio Swing:

20180406_181046.thumb.jpg.691027bd909995cf703efca5601a8e5c.jpg

Interesują mnie funkcje wtyczek radia:

- duża wtyczka to głośniki, sterowanie itp,

- mała żółta wtyczka  to antena,

- mała biała to ???

- gdzie są przewody do CanBus (dostęp do funkcji auta)?

Szukam nowego radia, znalazłem takie coś:

http://navidirect.pl/produkty/skoda/octavia

Proszę o info czy taki zamiennik będzie pasował w miejsce radia Swing?

Czy ktoś używa tego zamiennika i działa w nim poprawienie sterowanie funkcjami auta?

Znalazłem kolejny zamiennik:

http://allegro.pl/vs-8-cali-led-sharp-nawigacja-skoda-octavia-3-pl-i6768369054.html

Ktos go używa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie u siebie w Octavii i sprawdza się dobrze. Działa auto mapa, kamera cofania. Mp3, DVD itp. 90% funkcji i ustawień jest możliwych jak w oe bolero. Jeśli jesteś zainteresowany będę mial.to na sprzedaż.

Zakładasz i działa p&p

78792191804a61e04babb126aa8a0445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Doba napisał:

Mam takie u siebie w Octavii i sprawdza się dobrze. Działa auto mapa, kamera cofania. Mp3, DVD itp. 90% funkcji i ustawień jest możliwych jak w oe bolero.
Jeśli jesteś zainteresowany będę mial.to na sprzedaż.
Zakładasz i działa p&p

jaka cena u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team