Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku chciałbym się przywitać. A teraz taka sprawa czy ktoś z forumowiczów ma może do sprzedania ekran bolero 8'' do Octavii my 17 myślałem nad zamianą z tego małego 6.5''. Jak wygląda sprawa z przekładką? Czy potrzeba tam jakiś nowy soft? czy P&P. Ewentualnie czy ktoś mógł by mi to przełożyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Masz kilka sztuk na Allegro. Tylko nie bierz tego spalonego za 550 zł.

Jak nie będzie działał, w teorii powinien chociaż ma mniejszą rozdzielczość to zwrócisz lub sprzedasz komuś na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam O3 przed liftem r. 2016 my 2017 radio bolero chciałem zamontować ekran 8 cali z polifta też z bolero. Pytanie czy ktoś z forum ma może taki sprzęt do sprzedania i mógł mi go ewentualne zamontować. Oczywiście za odpowiednie $$$. Sorki za mącenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 9.08.2018 at 23:58, pab567 napisał:

5Q0035840A i 5Q0035842A dadzą się zhakować software'owo. Przy współpracy z nowymi ekranami 5E0919605N/M nie będzie działać przycisk APP. Nie da się uruchomić skórki z 6 przyciskami software'owymi do radia i kontaktów.

5Q0035840B i 5Q0035842B oprócz hacka software'owego wymagają jeszcze założenia patcha i filtra CAN co znacząco podwyższa koszty całej akcji (+1300 zł) ale za to z nowymi ekranami 5E0919605N/M będzie działać przycisk APP oraz da się uruchomić skórki z 6 przyciskami software'owymi do radia i kontaktów.

Żadna z tych jednostek nie będzie działać z ekranem 5E0919606D - do tego poptrzebny jest Columbus MIB2.5 (5650350xx).

Ogarniam od A do Z ?

Pab567 pytanie do Ciebie. Czy można jakoś rozkminić którą jednostkę sterującą posiadam 5Q0035840A; 5Q0035842A; 5Q0035840B; 5Q0035842B, oczywiście bez wyciągania radia?

Octavia z grudnia 2016r radio bolero 6,5" obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 12.05.2019 at 17:51, pab567 napisał:

A czemu z ekranem? Ekran ma 800x480 i działa z każdym MIB2. W nawigację wchodzi się z poziomu menu dotykowego.

Ale w ogóle to chcesz nawi fabryczna czy SmartLink?

Dla mnie bez różnicy.Szkoda że stosunkowyo  młoldy rocznik a ma takie deficyt. Bardzo dziękuję za pomoc i proszę o więcej szczegółów o tym SmartLinku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team