Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie! Od jakiegoś czasu śledzę forum ale to jest mój pierwszy post. Ostatnio coraz częściej myśle nad zmiana w swojej O3 MY2015 na coś nowszego co będzie miało smartlinka.

Obecnie mam 5e0035840a (oprogramowanie 490) z ekranem 5e0919605b. W aucie nie ma nawigacji ale jest BT.

Jakie mam możliwości? Czy mogę myśleć o ekranie od O3FL? Np 5e0919605n i do tego 5q0035840c? Albo 5q0035864c?

Czy ktoś próbował takiej zamiany? Albo czy wiecie czy będzie to działało?

@pab567 czy może przerabiałeś taki temat?

Edytowane przez Mck_mck (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety dosyć drastycznie musiałem rozstać się ze swoją Octavią i dlatego mam do sprzedania zestaw p&p. Jednostka 5Q0035842C zakupiona od @pab567 oraz ekran 5E0919606 od @szefu55. Wszystko w idealnym stanie. Zakup z lipca, więc w sumie nie tak dawno. Kontakt priv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Czy to:

https://allegro.pl/oferta/octavia-3-iii-fl-radio-navi-5e0919605n-9263447152

Czyli wyświetlacz 5E0919605N (chyba Bolero mib2)

będzie współpracować z tym:

octavia_screen.jpg.7b8e0c580e03d5debe88254c424344e2.jpg

na zasadach P&P?

Dodam jeszcze, że w schowku jest jednostka z jednym slotem na kartę SD. Czy jest szansa na Smart/Mirror Link, kamerę cofania itp.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez biagr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Posiadam jednostkę 5Q0035840A z oprogramowaniem 0241 i wyświetlaczem jak na załączonym zdjęciu (octavia 2015 przed liftem)

Mam pytanie czy jest możliwość wymiany samego wyświetlacza na ten z Facelift'a: https://www.cars-equipment.com/en/shop/parts-8/oem-5e0919605n-radio-lcd-display-front/

Kilka pytań:

1) Czy wymagana jest podłączenie komputera po zmianie czy wystarczy wymiana wyświetlacza ?

2) Czy wszystkie przyciski z 5E0919605N będą sprawne ? 

image.png.0ac772d2b34b3d77e51a2074920b8300.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pab567 napisał:

Nie trzeba nic kodowac, klawisz APP nie będzie działać. No chyba że aktualizujesz Soft do co najmniej 03xx ale normalnie tego się zrobić nie da.

A w jaki sposób można aktualizować soft ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając soft 02xx można aktualizować oficjalnie tylko do wyższych softów 02xx, żeby zrobić 03xx lub 04xx trzeba jednostkę zhackować (przy okazji można aktywować wszystko, czego Ci w tej chwili brakuje - na przykład obsługę głosową, SmartLink, Performance Monitor). Jeśli będziesz zainteresowany zapraszam na PW.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pab567 napisał:

Mając soft 02xx można aktualizować oficjalnie tylko do wyższych softów 02xx, żeby zrobić 03xx lub 04xx trzeba jednostkę zhackować (przy okazji można aktywować wszystko, czego Ci w tej chwili brakuje - na przykład obsługę głosową, SmartLink, Performance Monitor). Jeśli będziesz zainteresowany zapraszam na PW.

Napisałem PW 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Wymieniał ktoś może multimedia w RS z 2016 roku ? obecnie posiadam jednostkę bolero z navi i Canton. We wtorek chce montować w ASO smartlinka ale to koszt ponad tysiąc zł. Zastanawiam się też nad wymianą radia na Amundsena oraz dołożeniem kamery cofania (jakis chiński zamiennik za około 100zł). Pytanie teraz czy komuś się to udało zrobić na własną rękę ? i jaki byłby to koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej. To nie Bolero tylko Amundsen MIB2 z MY17. Mogę Ci aktywować SmartLink (i przy okazji wszystko, czego Ci w tej chwili brakuje - np. Performance Monitor, obsługa głosowa, Media Command) ale jednostka musi trafic do mnie na stół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pab567 napisał:

Lepiej. To nie Bolero tylko Amundsen MIB2 z MY17. Mogę Ci aktywować SmartLink (i przy okazji wszystko, czego Ci w tej chwili brakuje - np. Performance Monitor, obsługa głosowa, Media Command) ale jednostka musi trafic do mnie na stół.

Mam obsluge glosowa. Ja chce miec smartlinka i dodatkowo fajnie by bylo miec ten najwiekszy ekran 🙂 jest mozliwosc takiej wymiany? I jaka cena? Ja nie mam smartLinka wiec chyba w ASO musze kod najpierw kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team