Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bandini napisał:

Jak byś był zainteresowany ekranem 8" 5E0919606 pisz na PW.
Stan idealny pochodzi z mojego samochodu.
Chętnie odstąpię

Dzieki wielkie ale bede szedl w te wersje poliftowa 🙂 dzieki @pab567

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem ekran na wersje FL. Dziala zajebiście. Całość 310zl z przesyłką. Wymiana 5minut. Dzięki [mention=1263]pab567[/mention] za pomoc i poradę!
A96E88BC-7531-4425-9628-DF4B3CA97070.thumb.jpeg.a6bf52f3ddb10294f3fe98cf33cf0ae9.jpeg
To praktycznie za darmo.
Najważniej by długo i bez awaryjnie służył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pab567 napisał:

Stawiam na 1-2 martwe linie...

Tak dokladnie. Ale mi to w ogole nie przeszkadza

13 minut temu, Łukasz91_PL napisał:

Gdzie za taką cenę kupiłeś  ?

allegro

9C1F5186-ED76-49D7-85F5-41AABC02E70F.jpeg

1 minutę temu, Bandini napisał:
7 minut temu, pab567 napisał:
Stawiam na 1-2 martwe linie...

... albo juma i ktoś zdesperowany.

Zobacz ofertę: Wyświetlacz LCD Nawigacja Octavia 5E0919605M https://allegro.pl/oferta/wyswietlacz-lcd-nawigacja-octavia-5e0919605m-8697489924

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę: Wyświetlacz LCD Nawigacja Octavia 5E0919605M https://allegro.pl/oferta/wyswietlacz-lcd-nawigacja-octavia-5e0919605m-8697489924
Tak wiem. Myślałem, że to w pełni sprawny bez martwych linii.
Orientuję się jakie są ceny 100% sprawnych i dlatego tak sugerowałem.
Ważne, że Ty jesteś zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bandini napisał:

Tak wiem. Myślałem, że to w pełni sprawny bez martwych linii.
Orientuję się jakie są ceny 100% sprawnych i dlatego tak sugerowałem.
Ważne, że Ty jesteś zadowolony.

No nówka sztuka to chyba koszt 900zl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam odblokowanego Amundsena z DAB+, aktywne wszystkie funkcje, Mapy najnowsze 2020/2021, Apple CarPlay, Android Auto, Mirror Link, tryb offroad, mogę pomóc w kodowaniu i montażu. Czytnik bez blokady CP - za Bolero Mib2 montaż Plug and Play, za Columbus Mib1 podobnie, w Amundsenie i Bolero Mib1 wymiana ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, 

Posiadam Octavię z 2013 roku z Bolero MIB 1 o nr 5e0035819a czyli wersja 1 najbardziej podstawowa. Jakie miałbym pola manewru aby to wymienić na coś innego? Jak rozumiem na pewno muszę muszę się liczyć z wymiana ekranu i całej jednostki, ale co dalej? Mogę prosić o jakieś ew numery katalogowe części które musiałbym kupić i najlepiej przykładowy koszt takiej rozbudowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

617035200.pngDzięki za poradę, udało się. Czy miejsce na antenę 18D035507 jest w słupku A, czy szukać gdzieś pod kokpitem? Miejsce oznaczone nr 12 na przykładowym schemacie. Czy w o3 w ogóle występowała taka antena? Jeśli nie, to gdzie ją mimo wszystko schować, by odbiór był najlepszy. 

Edytowane przez dagetto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wymieniłem swoje MIB1 na MIB2 z ekranem z polifta - wygląd i funkcjonalność bajka, zero porównania.

Niestety MIB1 miałem z Cantonem i po próbnym podłączeniu cisza z głośników. Dopiero po fakcie doczytałem że wzmacniacz Canton z MIB1 nie chce współpracować z MIB2 😏

Czy jest możliwość żeby to w ogóle jakoś uruchomić? Jeśli nie to jaki numer katalogowy ma wzmacniacz z MIB2 i czy to w ogóle jest gdzieś do trafienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team