Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do posiadaczy Columbusow, którzy posiadali wcześniej Amundseny oraz aktywne usługi "infotainment online". Czy ktoś z Was mając obecnie Columbusa ma nadal aktywne usługi infotainment online takie jak informacje o korkach, miejsca parkingowe czy pogoda? czy te funkcje u Was działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2020 at 14:17, pab567 napisał:

Wzmacniacz MIB2 CANTON ma symbol 3Q0035466A lub 81A035223. Niestety są ciężko dostępne i na dodatek objęte ochroną komponentów 😞

a to ja pociągne temat... bo spodobalo mi się działanie smartlinka.

Radio Bolero MIB1 z Cantonem.

W bagażniku poprzedni właściciel zamontował wzmacniacz JBL'a, w radiu co prawda są dalej ustawienia od Cantona ale zmiany raczej nic nie dają.

Czy w takim wypadku moge zamontować jednostke MIB2 z ekranem z pominieciem wymiany wzmaka Canton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Mam pytanie odnośnie radia i SmartLinka/Mirrorlink.

Mam Octavię z 10/2015 radio Bolero MIB2 5Q0035840A, radio ma podłączone głosowe komendy plus kamerę cofania, brakuje mi tylko SM/ML jest ktoś kto ogarnia temat w okolicach Trójmiasta? 

Będę wdzięczny za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pab567 dzięki za info, tak też myślałem, że będę musiał wysyłać.

Możesz mi napisać jaki koszt takiej  przyjemności + ewentalna zmiana softu na wyższy aktualnie mam 0245 bo chciałbym póżniej zmienić ekran na poliftowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Siema, mam octavie 2016r z Bolero mib2 (tło stacji radiowych jest białe nie szare, czyli rozumiem że mib2), chciałbym wymienić wyświetlacz na duży. Jaki będzie najlepszy, najlepiej plug &play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przeglądając wątek o kamerze cofania natrafiłem na to:

Dnia 8.06.2021 at 14:53, Tomek 2581 napisał:

20210429_140656.jpg

20210428_205539.jpg

Dnia 8.06.2021 at 15:03, pab567 napisał:

Amundsen MIB2 MY18

Mam fabrycznie ten sam ekran i jednostkę (tylko 0468) - jest niby Bolero (tak to przynajmniej sprzedawali przy nowym samochodzie).

@pab567 z numeru napisałeś, że jest to Amundsen. Wyjąłem swoją jednostkę i jest na niej "+/NAV", ale GPS nie działa (w Offroad Menu nie pokazuje żadnych wartości).

Czyli, jeśli dobrze rozumiem sprzedając Bolero bez navi, wsadzali jednostkę z Amundsena - nawigacja.

Do meritum:

Czy w tej jednostce jest GPS?

Jeśli nie, to jaką antenę kupić (i czy będzie to działać)?

Na forum znalazłem taki numer: 18D035507

SCREENSHOT_(Sdl_7DD2(Ssv))_TIME_2021_06_27_18_08_23_261000_Nr_39.png.d1183394af30291fc8faea827382b4e6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

Posiadam octavie 3 ze stacja multimedialna 5E0035864A z nawigacją i malym ekranem. Czy jest to Amundsen? MIB I czy MIB II? Czy mozna do niej zakupic wiekszy wyswietlacz np od polifta? 

A09CF04A-5149-4633-B33B-9B7F6D3903EC.jpeg

Edytowane przez Kriss1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team