Skocz do zawartości

Octavia II RS zaślepka spryskiwacza reflektora


VRSDAREK

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Namo napisał:

Chyba tak zrobię a przy okazji na czarno dyfuzor, spoiler i może dach.

Dach oklej. Dużo taniej wyjdzie niż malowanie;) Ja za oklejenie 400 brutto płaciłem a za malowanie 700 netto chcieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kamil RS230 napisał:

znasz kod tego lakieru z lusterek?

Lakiernik miał taką tackę z paletą kolorów VAG, przyłożył do lusterka, znalazł czarny z brokatem i mi znaczki na taki pomalował, są idento. Kodu nie pamiętam.

2016-04-17 16.32.43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Namo napisał:

Lakiernik miał taką tackę z paletą kolorów VAG, przyłożył do lusterka, znalazł czarny z brokatem i mi znaczki na taki pomalował, są idento. Kodu nie pamiętam.

2016-04-17 16.32.43.jpg

Mój lakiernik raczej tego nie ma. Muszę jakoś zdobyć ten kod. Zadzwonię do ASO.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2]Namo[/mention] a znasz kod tego lakieru z lusterek? Bo bym tak spoiler pomalował.


Kod to F9R.
Na superskoda są tym kolorem pomalowane napisy i faktycznie kolor jest identyczny jak ten z lusterek:
http://www.superskoda.com/Skoda/Emblems/Genuine-Skoda-Autoas-rear-emblem-%C2%B4OCTAVIA%C2%B4-MONTE-CARLO-black-version

Inne oznaczenia tego lakieru (magiczny czarny czy jakoś tak) to 9910/F9R/1Z1Z.
Można kupić np. Taki mały zaprawkowy lakier
http://motoplatforma.com/index.php?p8931,lakier-w-sztyfcie-oryginal-hfb-380-034-9910-f9r-1z1z-skoda-czarny-magic-efekt-perlowy

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Namo napisał:

Nie ma takiej folii z broketem żeby wyglądała jak lakier na lusterkach. Będzie ładnie i trwale. 

Dach to jednak bym obkleił, bo przy sprzedaży powiedzą, że coś było kombinowane. Ja mam folię i jest bardzo ładnie. Brak tego baranka nie przeszkadza, tym bardziej że nie jest bardzo widoczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jest taka folia. Coś słabo szukacie
Droga, ale dobra. 
Produkcja 3M Seria 1080 - Gloss Black Metallic - G212
Code lakieru F9R nazywa się Black Magic 

Potwierdzam, wczoraj gadałem z gościem od folii i powiedział, że są takie folie czarne metalic, ale dobrać, żeby ziarno było podobne to już inna bajka i będzie ciężko...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team