Skocz do zawartości

maciekRS

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Kamil RS230 napisał:

Lotke na pokrywę bagażnika. Resztę nie wiem :)

Z tego co mi wiadomo to od silnika 1,8 w górę lotka jest na klapie bagażnika . Przy 1.4 tego nie ma

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pipek gdzie kupujesz ? Ja już już jestem na ostatnim etapie i mam już wybrany config, tylko nad kilkoma dodatkami myślę.
Też 1.8 i manual, do tego kilka bajerów ale bez DCC.

Co dołożyłem:

Hak holowniczy (demontowany)
Sportowe zawieszenie
Tylna część foteli przednich obita skórą ekologiczną (
Elektrycznie sterowane, podgrzewane, składane i automatycznie przyciemniające się lusterka zewnętrzne z pamięcią ustawień i podświetleniem wokół drzwi
Elektronicznie sterowany fotel kierowcy z pamięcią ustawień
Pakiet amazing
Wycieraczka tylnej szyby AERO
Oświetlenie przestrzeni wokół nóg z przodu i z tyłu
Uchwyt ISOFIX na fotelu pasażera z przodu
Maxi-DOT z kolorowym wyświetlaczem

Rozważam kamerę, grzaną szybę (z 6 razy w tym roku skrobałem szybę i nie wiem)  i Cantona ale tutaj nie wiem czy duża różnica jest w tym graniu. Z góry odrzuciłem Navi bo planuje używać AA lub odblokować VIM,

Mam do was wszystkich pytanie, co dołożyć żeby potem łatwo było coś dodać przez kodowanie ? Wiem, że przez kodowanie można dodać HHC, jak ma się jakieś lusterko to znów jakieś dodatkowe rzeczy. Polecicie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emylpe kupuje w Płocku . Auto-ForumSkoda

Kamerka zajebista sprawa testowałem masz kilka opcji podglądu jest nawet 180* , podglad na zderzak , przy wyjeżdżaniu i parkowaniu na ciasnych parkingach.

@emylpe a czy hak składany a demontowany to dwie inne opcje ile płacisz za hak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Pipek napisał:

@emylpe kupuje w Płocku . Auto-ForumSkoda

Kamerka zajebista sprawa testowałem masz kilka opcji podglądu jest nawet 180* , podglad na zderzak , przy wyjeżdżaniu i parkowaniu na ciasnych parkingach.

@emylpe a czy hak składany a demontowany to dwie inne opcje ile płacisz za hak ??

I 8% czy trochę więcej z tymi kolami ? Mi się udało około 10% w Wawie ale nigdzie nie chcą zejść bardziej, jeszcze będę jutro w Łodzi u Rafała i będę negocjował.

Za kamerą jestem najbardziej, moja dziewczyna jeszcze myślała o Blind Spocie ale muszę to sprawdzić na żywo.

Za hak płacę 2000 zł - zniżka.Tyle ile w konfiguratorze. Bez adaptera bo jak będę potrzebował to dokupię. Hak mi potrzebny na bagażnik na rowery, nie chce ich wozić na dachu. 

@Kamil RS230 postaram się w Sobotę osłuchać w salonie, na razie tylko sprawdziłem na szybko i faktycznie bas jest lepszy. Ale mi na basie nie zależy, bo głownie klasycznej muzyki słucham :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil RS230 dzięki ! Zobaczę ale rozmawiałem z kilkoma sprzedawcami, których poznałem jak miałem kupić przed FL i mówią, że na teraz to bardzo dobra oferta. Skoda nie daję wsparcia teraz, bo auto nadspodziewanie dobrze się zamawia i do tego kolejki po Kodiaqa. Fabryka ma co robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canton to bardzo dobry dodatek. Gra duzo lepiej niz seryjne glosniki i w zupelnosci wystarcza. Dla mnie navi w aucie jest zbedna, bo wszystko mam w telefonie, a co mi z nawigacji, ktora nie uwzglednia korkow? Wiekszy ekran rozumiem jakby sie chcialo zrobic SmartLinka - jedyny sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pab567 jest taka możliwość ?? Bo nic o tym nie wiem . Jak wyglada to cenowo ? Orientujesz sie ? Robi sie to w Aso czy na własna rękę ??

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team