Skocz do zawartości

maciekRS

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ma się inny wzrost to fotel jest wskazany. Zawsze mam ustawiony jak najniżej, dziewczyna wyżej. Inaczej ustawienia lędźwi, inaczej odchylony. Ja nie wiem jak można po prostu do tyłu odsuwać, kolanami bym chyba kierownice trzymał. Wywalenie navi to podstawa, chyba że jeździsz bardzo dużo zagranicę. To zwykłe bolero teraz jest mega fajne i połączone z telefonem będzie dawało świetnie radę (specjalnie będę wymieniał telefon). Wywal jeszcze podgrzewania, kessy i już masz na automat. Na komforcie stracisz minimalnie.Koło, sunset i są następne oszczędności.

Ja jeszcze tym razem bez DSG, będziemy za 2-3 lata kupować auto dla dziewczyny to jej dołożymy DSG i porównam. Ogólnie nie biorę bo się szybko nudzę, a przez to wachlowanie mam trochę rozrywki i muszę być skupiony. Na trasach i tak zmieniam rzadko, a po mieście w korkach nie jeżdżę, a jak już to omijam jak się da byle nie stać. Żeby nie było, jeździłem też automatami, nie podważam wygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maliniak nie wyobrażasz sobie ile jest różnych ustawień przy takiej różnicy wzrostu. Każda płaszczyzna w fotelu ma inne ustawienie (wysokość podparcie pod kolanem, odchylenie oparcia, podparcie na odcinku lędźwiowym. Wszytko jest inaczej niż ja lubię). Za każdym razem zmiana zajmowałaby mi za dużo czasu. A i tak od razu nie znalazłbym idealnego położenia. Lusterek nie można zamówić z pamięcią jak nie masz el. fotela. A lusterka też trzeba przestawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KESSY-1600 ALARM-1000 = to jest jako zestaw i jest warte tej ceny, kluczyk mam w torbie albo kurtce i nigdy go nie wyjmuję, polecam. Alarm i tak musisz brać więc 1600 dopłacasz za kessy.

KAMERA-1150  - to bym wywalił, sam nie mam i nie brałem z premedytacją. Nie lubię takich bajerów.

EL. FOTEL-2200 - to bym zostawił bo jednak przy 2 osobach to jest mega wygoda

PODGRZ. FOTELE-800 - tutaj mam mieszane uczucia ale chyba bym zostawił sobie, mam i zimą korzystałem prawie zawsze jak auto stoi gdzieś na mrozie i wsiadam,

WYCIERACZNA TYŁ-350 - wywaliłbym razem z kamerą cofania masz już 1500 oszczędności

PODGRZ. PRZEDNIA SZYBKA-750 - wywaliłbym, nie mam nawet szczotki w aucie i nie drapałem szyb ani razu, przy takich zimach nie ma sensu - masz juz 2250zł oszczędności

AUTO LIGHT ASSIST-750 - też chyba zbędny bajer, 3000zł oszczędności

CANTON-2000 - ja mam, ale albo mam wyłączone całkiem radio albo słucham radia zet czy rmf albo audiobooków, więc teraz bym nie brał bo nie słucham dobrej jakościowo muzyki ze spotify czy mp3 żeby to wykorzystać. jak byś zrezygnował to masz już 5000zł oszczędności

AMUNDSEN + WZMACNIACZ BLU-3500 - navi? a na cholerę Ci to? Google maps + mirror link

SUNSET-700 - odpuść sobie, przyciemnisz sobie za jakiś czas sam, ten sunset szału nie robi a sedan tylne szyby zapłacisz 400-450zł folią 3M FX z filtrami UV

KOLO ZAPAS-400 - ja nie mam, zestaw naprawczy masz za free

ALCANTARA - 2400 - ja bym tutaj miał mega dylemat bo mi się ten fotel z alcantarą bardzo bardzo podoba...

PAKIET CHALLENGE-2600 - brałbym

LAKIER-1400 - brałbym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zamówione . Wyszło tAk ze zrezygnowałem z navi i sunset reszta została . Jeszcze przemysle ta kamera . Może tez pójdzie w cholerę .  

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pipek napisał:

Auto zamówione . Wyszło tAk ze zrezygnowałem z navi i sunset reszta została . Jeszcze przemysle ta kamera . Może tez pójdzie w cholerę .  

No to gratulacje;) DSG jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kamil RS230 napisał:

@Pipek będziesz zadowolony. 

Octavia ma kilka wad ale ogólnie jest super;) Mogłoby być ciszej powyżej 120 ale idzie wytrzymać;)

A mnie wqrwiają szumy powietrza powyżej 270 ;-)

@Pipek Ale ogólnie to powiem, że kolega ostro pojechał :-)

Oby szybko pojawiła się w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za pomoc i naprowadzenie na ta właściwa drogę Heh będę na bierząco siedzial na forum i jak sie tylko pokaże to od razu wrzucę do garażu.

 Kolega @Piotrekdk pewnie będzie pierwszy ?

@luket jedyne 8% nic więcej nie mogę ugrać jedynie akcesoria mogą jakies dorzucić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrekdk jutro będę wiedział . Ponieważ to była zmiana zamówienia z cywilnej i pewnie będzie przeszeregowanie bo na tamta miałem 21 tydzień . Myślicie Że dużo sie wydłuży ?? 

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten twój diler bardzo optymistyczny :-o ja zamawiałem w styczniu i mam na 20 tydzień. Zaglądam też na niemieckie forum RS i tam goście co zamówili w ostatnich dniach mają terminy na sierpień/wrzesień.

Produkcja RS rusza w 14 tygodniu i dostarczają według zamówień 

Edytowane przez Piotrekdk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Piotrekdk napisał:

Zaglądam też na niemieckie forum RS i tam goście co zamówili w ostatnich dniach mają terminy na sierpień/wrzesień

21 tydzień miałem na 1.8 tsi termin a po zmianie na RS zobaczymy .

 Dlatego podejrzewam ze jutro dostanę telefon własnie z takim terminem .. Masakra nie wytrzymam he

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy to co prezentują w standardzie na czeskiej stronie trafi również do aut na Polskę ?? Miedzy innymi KESSY które u nas wrzucili w opcje za 1600  . 

To będzie w końcu RS 230 cz 245?

 http://www.skoda-auto.cz/SiteCollectionDocuments/skoda-auto/ke-stazeni/nova-octavia-rs-cenik.pdf

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy to co prezentują w standardzie na czeskiej stronie trafi również do aut na Polskę ?? Miedzy innymi KESSY które u nas wrzucili w opcje za 1600  . 
To będzie w końcu RS 230 cz 245?
 http://www.skoda-auto.cz/SiteCollectionDocuments/skoda-auto/ke-stazeni/nova-octavia-rs-cenik.pdf
cena jaka ładna na Czechy .


Patrz w Polski cennik - Inny rynek inne standard

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team