Skocz do zawartości

maciekRS

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Pipek napisał:

jedyne 8% nic więcej nie mogę ugrać jedynie akcesoria mogą jakies dorzucić .

8% to dobra opcja, w Krakowie najwięcej proponowali mi 7% a tam gdzie zamówiłem finalnie 9,5%
+ jakieś pierdoły dywaniki, maty, itp

 

10 godzin temu, Pipek napisał:

To będzie w końcu RS 230 cz 245?

Przypuszczam, ze będzie to RS230 w tej nowej budzie czyli odpowiednik RS220, bo RS245 zastępuje aktualnego RS230 czyli takie rzeczy jak pakiet chellenge, elektrycznie regulowane fotele, 19" calowe koła czy inne bajery od razu w standardzie - ale cena na start o 10tyś wyższa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matys Ok czaje szkoda ze tak późno po rs230  . No dywaniki na lato i zimę  siatki do bagażnika i może cos jeszcze może uda mi sie wychachmęcić . 

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pipek napisał:

@Kamil RS230 uu szkoda 

I tak tyle bedziesz mial jak kazdy z nas :) zwykly marketingowy chwyt.

Skoro teraz w Leonie jest 4x4 i 300KM to podejrzewam, ze w O4 musi byc podobnie albo i lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest termin He . trochę przerażający ale jest alternatywa żeby go przyspieszyć . Zgadnijcie jaka . Usunąć elektryke z pamięcią  fotela ... automatycznie usuwa sie pamięć z lusterek . Doradźcie he 

jesli zostawię elektrykę fotela samochód zacznie sie produkować w 32 tygodniu czyli w sierpniu a jeśli zrezygnuje z elektryki  termin przyspiesza na 21 tydzień czyli maj ! Co tu zrobic . Przydałaby mi sie ta elektryka bo ja mam 189cm a narzeczona 170cm ale chyba wole mieć samochód 3-4 miesiące wczesniej .

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile zamówione jest z elektryka jeśli w ciągu następnego tygodnia takie fotele sie nie pojawia bo podobno braki maja i to wydłuża termin Wyrzucę wtedy elektrykę z foteli  i wskocze w 21 tydzień produkcyjny  . Sprzedawca mowi ze może być tak ze np fotele pojawia sie w ciągu tygodnia , dwóch tygodni i wskoczę tez na 21 tydzień bo produkcja mojego RS czeka juz w kolejce . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emylpe ja na ta chwile ja zostawiłem jeśli cos sie zmieni od razu dam znać na forum ,  ty kolego oczywiście tez daj znać jaki termin .

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój doradca jest na szkoleniach w Poznaniu z Kodiaqa i termin będę miał w piątek lub poniedziałek. Samo zamówienie już złożył w systemie, więc może nawet wypluło termin, a nie ma kto mi sprawdzić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taki wypis z zamówienia i wszystko się zgadza.

58db79d5b622d_zamwienie.PNG.d9bb142ecdf43fe6904fb8022b70ac8a.PNG

Te wszystkie asystenty dołożyłem, żeby moja druga połówka się pewniej czuła. (Front Assist podobno ma teraz oprócz radaru kamerę, więc może coś się da dodatkowo odkodować) Jazdę testową przed samym zamówieniem robiłem autem, które miało dosłownie wszystko i jakbym miał budżet z gumy, to dałbym się namówić na każdy dodatek. Myślałem o ACC bo super działało ale za mało jeżdżę po autostradach i wersja 210 jest droga, Zamiast DCC po prostu tylko sport, również ze względu na cenę. Park Assist lub kamera, drugie pół wybrało kamerę.

Jeszcze gdzieś się kręci szyba grzana do grzanego kompletu ale nie wiem czy się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emylpe grzana szyba fajna sprawa. Zależy czy masz garaż czy nie. Park Assist mój Tata ma w VW CC i użył tego może ze 2 razy i ja raz dla sprawdzenia jak to działa. Kamera dobra sprawa przydaje się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team