Skocz do zawartości

maciekRS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bez garażu to tylko webasto, wtedy już bez szyby. Oczywistość taka sama jak klima, przy czym trzeba to najpierw mieć, żeby docenić. Park asist do kitu, w filmach na necie przyciera krawężniki jak zły, trzebaby mieć stalówki z kolpakami z biedronki żeby nie bolało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro webasto mi kompletnie niepotrzebnie. Nie lubię ciepła w aucie, czy lato czy zima 17 stopni ustawione i koszulka lub koszula. Jedyna rzecz jaka marznie to dłonie, więc myśl o tej szybie. Wychodzę czasem szybko z domu, zapominam o rękawiczkach, przy samochodzie zonk bo szyba biała, często pół auta do odśnieżenia i potem zimno w ręce, no ale teraz kiera grzana w standardzie. Zresztą sytuacja zdarza się może kilka razy w roku.

Dziewczyna by się ucieszyła, ale grzany stołek i kiera powinien jest wystarczyć do jazdy, zresztą i tak się nie rozbiera na początku, bo jej zawsze zimno.

Park assist ma dodatkowe czujniki z boku ale raczej zbędny luksus.

Rabatu trochę dostałem, ponad 15k i dało ponad 14%. Ale w tym jest kupon od Skody, mamy już Fabie w rodzinie i przyszedł. Ogólnie Skoda dała 1 na start, 2 z kuponu i darmowa dodatkowa gwarancja. Jeszcze będę szarpał o jakieś akcesoria przy odbiorze, mata do bagażnika, siatki jakieś, wkład na telefon.

Nie chce więcej wydawać, bo jeszcze dojdzie bagażnik na hak, rowery, koła zimowe, może dodatkowe felgi, wideo rejestrator, telefon pod smartlinka, ODBelven i 100k wychodzi lekką ręką. 

Jak już dostanę auto to zrobię jakieś podsumowanie mojej walki o cenę i ogólnie osób z którymi warto gadać, trochę ich poznałem przez moje próby zakupu. 

Mało brakowało, żebym kupił auto przed FL, ale spóźniłem się o kilka dni i diler, który dał 12% rabatu już miał zamknięte okienko i w sumie się cieszę teraz.

Auto po FL na żywo nie wygląda tak źle, szczególnie w ciemnych kolorach (od początku chciałem szary quartz). Dołożyłem kupę rzeczy i dodali trochę rzeczy to standardu, więc auto na sto pro będzie lepsze. Miałem okazję teraz wziąć z placu auto i też odpuściłem. Jak ktoś szuka to jest dobre 1.8 style w dynamicu u Rafała w Łodzi, (znaczy było tydzień temu, mam zdjęcia).

Edytowane przez emylpe (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzedawca znów się spisał i właśnie dostałem informację, że samochód jest zaplanowany na 23 tydzień. Akurat na wakacje ;). Trochę mniej straszył, że bez TOP Led będzie późno ale widzę, że bujda, no chyba że z tym to auto produkują po 4 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamtom taki sam kolor wybrałem ! Będzie tego teraz na drogach.

Według mnie najlepszy, widziałem niebieski, czarny i czerwony. Nie mają startu.

Gratulacje ogólnie auta i wyboru napędu. Mi chwilowo monet nie starczyło na 4x4.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ponownie po krótkiej przerwie . U mnie również się pozmieniało przez tydzień jak pamiętacie miałem dylemat z fotelami z pamięcią ponieważ wydłużały termin z 21 na 32 tydzień . Ale posłuchałem sprzedawcy i w ciągu tygodnia termin się zmienił radykalnie , aktualnie wskoczyłem na 17 tydzień czyli już za miesiąc może zaczną kompletować furke .

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emylpe  jak zamawiałem w czerwcu to jeden dealer mówił, ze na ostatni tydzień sierpnia będzie auto do odbioru, a drugi, że na koniec września będzie produkcja, finalnie wziąłem u drugiego i produkcja była na początek października a odbiór na listopad ;)
Nie dojdziesz z nimi, jednych importer lubi bardziej innych mniej, więc i terminy pewnie od tego uzależnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cudów nie obiecywał. Bardziej straszył, że bez TOP ledów będzie dużo dłużej.

A że jednych bardziej lubi centrala, a innych mniej to dobrze wiem. Sam pracowałem w centrali innej marki. Tych wydaje mi się, że lubi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team