Skocz do zawartości

maciekRS

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie .. ostatnie dni na zmiany w konfigu ponieważ termin powoli sie usztywnia i chodzi za mną pakiet Xtream . Na ta chwile mam zamówiony Chelange . Ceny troszkę się zmieniły w tych pakietach bo są o 1k+ zł tańsze niż np tydzień temu i teraz tak  . Mam Chelange ( 1500 zł ) który zawiera jak wiadomo felgę Gemini 18' performance mode select z generatorem dźwięku i kolor maxi dot z laptimer . Mam tez domowione grzanie fotela i szyby za które płace w sumie 1600 zł  . Pakiet Xtream (4600zl) który zawiera  wiadomo felgę 19' Xtream , grzane fotele i szybę  , SUNSET , tempomat z ogranicznikiem i sportowa kierownice ( choć o kierownice to pytaliśmy u produktowca ze skody to podobno sportowa kierownica z łopatkami jest w standardzie jak domawiasz dsg .) . Po przeanalizowaniu biorąc pod uwagę ze i tak mialem zamówione grzanie p. szyby i foteli ( czyli 1600 zł mi odchodzi jeśli wilcze te grzanie w p. Xtream który to zawiera ) , po dodaniu kolor maxi dot i performance mode (bo rozumiem ze jak rezygnuje z chalenge to muszę domowic to jako oddzielna opcje?) wyjdzie mnie to 2k więcej do ceny końcowej . Wiadomo że te 19 wyglądają o niebo lepiej od gemini ale pytanie jak się jeździ na tych 19 ?? Czy lepiej zostać przy gemini 18' ??? Wiem ze kilka osób posiada te 19' i prosiłbym o opinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kamil RS230 napisał:

Trochę uważać na dziury trzeba ;)

Własnie u mnie w mieście to tylko główna wylotówka na WWA  jest w dobrym stanie reszta pożal sie Boże  . Choć mieszkam w Płocku , Orlen ma kupę kasy swoje asfalty a nawet jak do roboty sie jedzie to tragedia 

Edytowane przez Pipek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak chcesz mieć wmiarę komfortowo to tylko 17". Ja mieszkam w Irlandii i jeżdżę na 18" Gemini. Jak trafi się naprawdę dziurawa droga to tesknie za starym Mondeo na 16". Też mi się bardzo podobały  Xtream-y jak zamawiałem swoją RS-kę, ale jednak decyzja padła między wygladem, a rodzajem dróg jakimi jeżdżę. Czarne Gemini są naprawdę ok, a na dziurach ciężko powiedzieć by dawały super radę. Jak bym mieszkał w Niemczech to na bank brał bym 19". Sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie jakimi drogami najczęściej jeździsz i jakie lubisz odczucia. Życzę wiele radości z nowej furki :-D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz się przesiadłem na 19 i faktycznie jest twardziej niż na 18... dodatkowo zzawieszenie gwintowane, więc trzeba uważać na dziury. U mnie też drogi nie najlepsze, ale dzięki temu jeźdżę wolniej i po drugie można obserwować co po chodniku idzie ;P.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Namo napisał:

Takie teraz czasy, po wyglądzie nie wywnioskujesz. W Skodach jesteśmy bezpieczni :-) 

U mnie jeszcze się oglądają bo nowe auto i białe. Ale prym wiodą starsze BMW 3 i Audi A3 A4:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem miło zaskoczony co do 19" w RS230. Myślałem, że będzie tragedia a jest podobnie jak w BMW e46(16")  na tulejach Meyle HD.

Edytowane przez deenbe (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć i czołem . No panowie  moja RSka wczoraj opuściła fabrykę ??
i teraz pytanko do was ile wy czekaliście na transport z fabryki do salonu ?? 

Odrazu gratuluje;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team