Skocz do zawartości

Tylne lampy na poliftowe 2017


Szotu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Cześć,

właśnie miałem szybko i sprawnie zamienić ledy przedlifotowe na Top Ledy polifowe, bez adapterów, tylko poprzekładać piny ze starej kostki do kostki 1S0 972 706, a tu zonk bo wyjęte piny  są jakby za grube i nie wchodzą zupełnie do nowej kostki. czy ktoś spotkał się z takim tematem?

Edit:

No i obejrzałem jeszcze raz ten germański filmik z poczatku, niestety są inne piny żeńskie A018 545 86 26

Edytowane przez Pulp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Mam O3 przed lift chce założyć top ledy po lifcie. Czy ktoś zna oznaczenie lampy top LED ale do liftback nie kombi?

Edytowane przez IntruderD1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pojawił sie na znanym portalu aukcyjnych kompletny zestaw do kombi jakby ktoś chciał robić polfita z tyłu ;)
Dawno nie widziałem takiego kompletu w sumie dobrej cenie..

https://allegro.pl/oferta/skoda-octavia-3-iii-kombi-lift-led-lewa-prawa-9930546357

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Jest ktoś wstanie poratować linkiem do odpowiednich pinów? Po numerach z filmiku nie mogę znaleźć żeńskich pinów... 

Kostki zamówiłem w ASO, ale pinów nie oferują... Jedynie w komplecie z przewodem za 60zł sztuka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Karol Gwarek napisał:

Cześć ja właśnie wymieniłem w kombi na top led, ale chciałbym wymienić żarówki kierunków i wstecznego na LED poleci ktoś jakieś?

Ja zastosowałem żarówki led osram do tylnych kierunków oraz wstecznego.

Błędu przepalonej żarówki nie ma.

Osobiscie wole dopłacić pare plnów i mieć święty spokój niż zakupić jakieś ledy od myfrendów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2020 at 20:30, Maario napisał:

Ja zastosowałem żarówki led osram do tylnych kierunków oraz wstecznego.

Błędu przepalonej żarówki nie ma.

Osobiscie wole dopłacić pare plnów i mieć święty spokój niż zakupić jakieś ledy od myfrendów.

Takie coś?

Zobacz ofertę: Żarówki OSRAM LED PY21W 7459YE kierunek pomarańczo https://allegro.pl/oferta/zarowki-osram-led-py21w-7459ye-kierunek-pomaranczo-9289171107?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

jak przeglądy i policja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Karol Gwarek napisał:

Takie coś?

Zobacz ofertę: Żarówki OSRAM LED PY21W 7459YE kierunek pomarańczo https://allegro.pl/oferta/zarowki-osram-led-py21w-7459ye-kierunek-pomaranczo-9289171107?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

jak przeglądy i policja?

Nie miałem jeszcze ani kontroli policyjnej ani przeglądu.Wydaje mi się ze nie powinno być problemu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2020 at 18:56, RysiekKSC napisał:

Witam. 

Jest ktoś wstanie poratować linkiem do odpowiednich pinów? Po numerach z filmiku nie mogę znaleźć żeńskich pinów... 

Kostki zamówiłem w ASO, ale pinów nie oferują... Jedynie w komplecie z przewodem za 60zł sztuka 🙂

https://allegro.pl/oferta/pin-zenski-konektor-000979025e-000-979-025-e-2szt-8231872238 - żeńskie

https://allegro.pl/oferta/pin-meski-konektor-vw-jpt-2-8mm-1-0-f280-2szt-k59-8453342979 - męskie

Pasują idealnie, sam ich używałem.

Na zdjęciu są męskie szersze i węższe i te szersze pasują jak oryginał.

Tak, wiem, że kostki nie są spięte ale musiałem sprawdzić jeszcze przejście zanim je zepnę 🙂

IMAG2808.jpg

IMAG2809.jpg

Edytowane przez tomo1978
Foto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dla wyjaśnienia sprawy. Luźny kabelek podłącza się w miejsce pokazane poniżej (na zdjęciu) strzałką. Jest on spięty z minusem (-) instalacji, nie wiadomo w jakim celu. 

PS. Lampy top led w sedanie, także pasują 1:1, bez potrzeby kodowania (wcześniej były zamontowane podstawowe lampy led, auto przed liftowe).

Screenshot_20210211_123909.jpg.55da3647d2db0faad9bbc77fd829e697.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
18 godzin temu, Alexandr Em napisał:

czy przy wymianie przednich świateł,na te z ledami-tez potrzebna przejśiówka?

potrzeba dołożyć sterownik do sterowania ledem, poziomowanie i przerobić instalacje do lamp plus kodowanie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 25.11.2020 at 09:08, tomo1978 napisał:

https://allegro.pl/oferta/pin-zenski-konektor-000979025e-000-979-025-e-2szt-8231872238 - żeńskie

https://allegro.pl/oferta/pin-meski-konektor-vw-jpt-2-8mm-1-0-f280-2szt-k59-8453342979 - męskie

Pasują idealnie, sam ich używałem.

Na zdjęciu są męskie szersze i węższe i te szersze pasują jak oryginał.

Tak, wiem, że kostki nie są spięte ale musiałem sprawdzić jeszcze przejście zanim je zepnę 🙂

IMAG2808.jpg

IMAG2809.jpg

Ile ich jest potrzeba ? podasz mi z historii zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.03.2022 at 20:19, Michał Prusakiewicz napisał:

Ile ich jest potrzeba ? podasz mi z historii zamówienia?

W sensie ile trzeba kupić pinów?

Widać, że przewodów jest 6 w jednej przejściówce więc  niezbędnym minimum będzie 12 męskich i 12 żeńskich 🙂

Warto zamówić po 2 sztuki więcej dla spokojności sumienia - nie kosztują drogo na aukcji w przeciwieństwie do ASO 😉

Zamawiałem po 16 sztuk 🙂

Edytowane przez tomo1978 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam zamiar zakupic top ledy do przed lifta. W opisie aukcji jest: bez listwy wkładu na zarowki. Gdzie to mozna dostac?

Edytowane przez piotr_py (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2022 at 12:12, piotr_py napisał:

Mam zamiar zakupic top ledy do przed lifta. W opisie aukcji jest: bez listwy wkładu na zarowki. Gdzie to mozna dostac?

Jestem świeżo po takim zabiegu. Mi się udało kupić z wkładami i jednymi wtyczkami wystającymi z auta. 

Dokupiłem tylko wtyczki idące do lamy - ok 50zł ASO.

Screenshot_2022-04-19-09-53-32-359_pl.allegro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team