Skocz do zawartości

Tylne lampy na poliftowe 2017


Szotu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, rrobert napisał:

zrób zdjęcie lamp od tyłu może kupiłeś niekompletne.  ogólnie lampa zwykła i led na tą samą wtyczkę w wersji przed fl.

Znalezione obrazy dla zapytania lampa led tył octavia 3 to jest lampa led ale nie kompletna 

Wychodzi na to że kupiłem niekompletne. U mnie wygląda to dokładnie tak jak na zdjęciu. Chyba trzeba będzie poświęcić oryginalne wiązki ze starych lamp. 

12 godzin temu, Mass St napisał:


W znaczeniu brakuje Tobie takiego elementu :
http://www.cars-equipment.com/en/shop/tail-lights-3/oem-5e5945231-bulb-holder-bracket-for/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 To jest z wersji sedan, w kombi jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz szukać 

dla lewej 5e9945257a i prawej 5e9945258a dla kombi  po 150 w ASO.  z lamp zwykłych ten czarny plastik nie pasuje 

dla jasności w jakim aucie i jakie lamy

w przed fl chcesz założyć lampy przed fl ale led

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie same lampy kupiłem okazyjnie. Jak bym dorwał nawet wiązkę od zwykłych lamp to bym pokombinował trochę i spróbował ją przerobić. Jeśli się nie uda to trzeba będzie sprzedać te co mam, dołożyć parę złotych i kupić kompletne.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 26.03.2018 at 12:24, torzech napisał:

Czy ktoś może wie czym różnią się od siebie te lampy:
- 5E9 945 711
- 5E9 945 207

711 zastąpiła 207 1.08.2016, tyle wiadomo wg ETKi.

To ja mam inne pytanie - czym się różni: 

lewa 5E9 945 711 od 5E9 945 111 B

oraz 
prawa 5E9 945 712 od 5E9 945 112 B

Obie wersje są dla O3 RHD kombi po lifcie z TOP LED. Obie występują w ETKA obok siebie, zero informacji czym się różnią poza tym, że jedna jest dla kodu wyposażenia PR-8SK, druga dla PR-8SP. Oba kody znaczą to samo: LED tail lamp assembly.

Ktoś wie coś więcej?

Edytowane przez cosmos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,

mam Octavię III po lifcie, niestety ze zwykłymi lampami, dlatego  chciałbym wymienić je na ful led. Czy może ma ktoś już jakieś doświadczenie w tym temacie? Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Andrew01Li (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie.Przymierzam się do zmiany lamp tylnych w Octavii fl na full led. Lampy w drodze. Z zamieszczonego filmiku wynotowalem nr kostek pinów etc. wizyta w ASO zakupy...moje pytanie czy piny w kostkach idą 1:1 czy jest tam zastosowany jakiś przeplot?

Edytowane przez Wentylator
Gramatyka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2018 at 16:07, Wentylator napisał:

Witam Panowie.Przymierzam się do zmiany lamp tylnych w Octavii fl na full led. Lampy w drodze. Z zamieszczonego filmiku wynotowalem nr kostek pinów etc. wizyta w ASO zakupy...moje pytanie czy piny w kostkach idą 1:1 czy jest tam zastosowany jakiś przeplot?

Gdzie kupiłeś lampy? Jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego jeszcze ledy w kierunki i cofania i będzie malina, ja do siebie tez chce założyć takie żarówki bo trochę się to gryzie z resztą oświetlenia

Edytowane przez wojtek2626 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ktoś sie orientuje czy w O3FL liftback by wymienic lampy z tyłu na TopLed wystarczy sam klosz.. Bo tu ewidentnie jest dziura ale nie wiem czy w zwyklej lampie led FL jest ten sam element i to nie jest wtedy niezbędned9d8cd126243c04067bf670af0645317.jpgbe359ba517f0e8867e1d682f56c4e876.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał kostek do zrobienia przejściówki, to mam do odsprzedania

4x 1S0972706

4x 3C0972733

Kostki zamawiałem z wysyłką z DE i nie opłacało się brać małej ilości.

I jeszcze ciekawostka. Piny zamawiałem na all.. i jako alternatywę dla pinów męskich N10336105 (wskazanych w filmie podesłanym wcześniej) zamówiłem 000979132, które okazały się za małe (szerokość bolca 1,5mm) ? Musiałem domówić z szerszym bolcem 2,8mm - dopiero te pasowały do kostki 3C0972733. Może komuś ta informacja się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team