Skocz do zawartości

Tylne lampy na poliftowe 2017


Szotu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, jack.a4 napisał:

Czy ktoś się orientuje, czy te lampy top led mają taki sam odcień? Ja chcę założyć najciemniejsze, które widziałem w vrs, a na zdjęciach wyglądają różnie. 

Oryginaly tak, niektorzy sie bawia w przyciemnianie. Ale same w sobie poliftowe sa juz ciemniejsze. Moge wrzucic pare fotek oryginalow. Najlepiej zobacz sobie na zywo. Ja jestem z Wrocka wiec mozna zrobic spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z pomoc. U w firmie jest czarna rs i wiem, jak to wygląda. Ale przeglądając ogłoszenie odcienie się różnią. Jedne są wyraźnie czarne. Patrząc na naklejkę w ostatnim wierszu jest 08S lub 09S, albo 10S. Myślałem, że to może jest właśnie odcień. Swoją drogą nie znalazłem jeszcze dwóch jednakowych lamp od jednego sprzedawcy, a już kompletną, to raryrtas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zmieniłem lampy na poliftowe, wszystko śmiga tak jak powinno, robiłem wtyczki zgodnie z filmikiem.
Pytanie mam tylko, bo chciałbym się upewnić - czy fabrycznie działa tylko lewe przeciwmgielne?

IMG20221109134406.jpg

IMG20221109134411.jpg

Edytowane przez Christopy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale to są światła do jazdy we mgle, a nie bez mgły.
Jeśli ktoś jeździ bez mgły to mandat taki sam jak jazda bez świateł, a może i większy.
Moje zdanie jest generalnie takie, że we mgle widzę jedno światło to myślę jednoślad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie musisz mówić do czego służą te światła :-)

To o czym mówię widać w szczególności, gdy są jakieś świąteczne wyjazdy i wyjeżdżają kierowcy niedzielni. Wracając z 1 listopada, stojąc w korku widać było auta, którzy miały włączone światła od mgły, podczas której widoczność była na 200 metrów. Także ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne światło przeciwmgłowe jest obowiązkowe – może być tylko jedno (wtedy musi być zamontowane po lewej stronie pojazdu).

Gdy są dwa, muszą być rozmieszczone symetrycznie na wysokości min. 25 cm od jezdni i nie wyżej niż 100 cm. Kodeks drogowy w art.

Nic też nie stoi na przeszkodzie, by dokonać modyfikacji tylnych świateł przeciwmgielnych, jeśli właścicielowi auta zależy np. na kwestiach estetycznych i symetrii.

Ważne jednak, by pamiętać o wspomnianych powyżej zasadach. W innym wypadku można narazić się na mandat sięgający nawet 500 zł.***

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 23.04.2019 at 09:53, dyvi napisał:

Ja też wymieniłem sobie na pełne ledy. Kostki kupiłem w ASO w VW, piny na allegro i gotowe.

20190328_195422.jpg

20190330_181247.jpg

20190330_181301.jpg

20190330_183559.jpg

Czołem. 

Mam O3FL z ledami Basic. Kupiłem lampy top LED na tył. Potrzebuje teraz przejściówki. Czy miałbyś na sprzedaż gotowy adapter (zrobiony przez siebie - jestem zielony w tym temacie. płacę jak za prezydenta;) )? 

Ewentualnie czy ktoś z Was wie gdzie mogę kupić gotowy adapter? Na alledrogo zanazlem tylko do wersji sedan/liftback. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team