Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
phpion    7

Ja natomiast słyszałem od pewnego forumowicza, że podczas jakiś prac serwisowych dokonano podmianki tarcz hamulcowych. Generalnie słyszałem sporo niepochlebnych opinii o tym ASO. Osobiście byłem tam w sprawie dopasowania obejm do tłumika środkowego i obsługa nie była w stanie ich dobrać, a podane finalnie symbole okazały się nieprawidłowe.

Lukicrx    78

Ja proponuje aby  w takim wątku zabierali głos użytkownicy korzystający z danego ASO, @phpion z całym szacunkiem ale zasłyszane opinie są jedynie zasłyszane, może kolega Ci powiedział prawdę , może nie do końca , można komuś narobić kreciej roboty, mnie tam ten serwis ziębi, serwisowałem w ASO Korczyk, czas przeszły jest tu całkiem celowy, po jajach jakie odstawili mi w 2015 już tam nie trafię, choć wcześniej , a serwisowałem od 2008 nie było źle.

DLUGOSZ54    0

kupiłem Octavię serwisowaną w tym serwisie-był to główny powód do zakupu. Zaraz okazało się, że trzeba zrobić klika ważnych elementów /2 miesiące od przeglądu/. Przeglądy w serwisie były robione na zasadzie: własne części-olej,filtry-a oni tylko wymieniali. Chodziło tylko o pieczątkę.

Namo    730

Ja u Śliwki w Sosnowcu kupowałem swoją RSkę, tylko oni wtedy mieli niebieską na placu od ręki. Załatwienie formalności - tragedia. Pomijając to, największe jaja spotkały kupującą moją O2 FL z 2009 roku która to była po feralnej naprawie u Korczyka. Za 250 zł Pani Monika nie dowiedziała się prawie nic o tym samochodzie. No może poza tym, że zerwane są przewody prowadzące do tylnych głośników. W sumie wersja Ambiente nie miała z tyłu głośników.W systemie Skody nie było żadnej wzmianki o naprawach w ASO po tej kolizji w 2009 roku. Czujnik lakieru wykrył grubszą warstwę na progu i mowa była o malowaniu jednego elementu a nie całego boku. Dopiero po lekturze dziennika mojego auta na OCP kupująca zapoznała się ze stanem nowego nabytku. W sumie to nie wina ASO Śliwka, że historię "serwisowanej w ASO" Skody nie zna ASO Skody. Na tym przykładzie stwierdzam, że "sprawdzanie samochodu w ASO przed zakupem" nie zawsze uchroni nas przed zakupem auta z przygodami.

baner.gif

FakeRS    49

@phpion Podawałeś nr VIN ? Zasłyszane to może być wszystko .... Klienci mają różne niemożliwe tezy . Ostatnio coraz bardziej kreatywne :-D

Moderator ma zawsze racje :-)

Tomek73    0

Kupiłem tam  Fabię, jestem właśnie po pierwszym przeglądzie.  Wszystko  wykonano prawidłowo, nie mam żadnych problemów z autem, a obsługa też była bardzo miła.  Z czystym sumieniem polecam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.