Skocz do zawartości

Auto śliwka sosnowiec kontakt i opinie


Octavia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Ja natomiast słyszałem od pewnego forumowicza, że podczas jakiś prac serwisowych dokonano podmianki tarcz hamulcowych. Generalnie słyszałem sporo niepochlebnych opinii o tym ASO. Osobiście byłem tam w sprawie dopasowania obejm do tłumika środkowego i obsługa nie była w stanie ich dobrać, a podane finalnie symbole okazały się nieprawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje aby  w takim wątku zabierali głos użytkownicy korzystający z danego ASO, @phpion z całym szacunkiem ale zasłyszane opinie są jedynie zasłyszane, może kolega Ci powiedział prawdę , może nie do końca , można komuś narobić kreciej roboty, mnie tam ten serwis ziębi, serwisowałem w ASO Korczyk, czas przeszły jest tu całkiem celowy, po jajach jakie odstawili mi w 2015 już tam nie trafię, choć wcześniej , a serwisowałem od 2008 nie było źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem Octavię serwisowaną w tym serwisie-był to główny powód do zakupu. Zaraz okazało się, że trzeba zrobić klika ważnych elementów /2 miesiące od przeglądu/. Przeglądy w serwisie były robione na zasadzie: własne części-olej,filtry-a oni tylko wymieniali. Chodziło tylko o pieczątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u Śliwki w Sosnowcu kupowałem swoją RSkę, tylko oni wtedy mieli niebieską na placu od ręki. Załatwienie formalności - tragedia. Pomijając to, największe jaja spotkały kupującą moją O2 FL z 2009 roku która to była po feralnej naprawie u Korczyka. Za 250 zł Pani Monika nie dowiedziała się prawie nic o tym samochodzie. No może poza tym, że zerwane są przewody prowadzące do tylnych głośników. W sumie wersja Ambiente nie miała z tyłu głośników.W systemie Skody nie było żadnej wzmianki o naprawach w ASO po tej kolizji w 2009 roku. Czujnik lakieru wykrył grubszą warstwę na progu i mowa była o malowaniu jednego elementu a nie całego boku. Dopiero po lekturze dziennika mojego auta na OCP kupująca zapoznała się ze stanem nowego nabytku. W sumie to nie wina ASO Śliwka, że historię "serwisowanej w ASO" Skody nie zna ASO Skody. Na tym przykładzie stwierdzam, że "sprawdzanie samochodu w ASO przed zakupem" nie zawsze uchroni nas przed zakupem auta z przygodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Nie polecam. Sprzedawca nie informuje, że samochód jest obiecany innej osobie. Sprzedawca Pan Mateusz zbiera od nas w piątek komplet dokumentów potrzebnych do zakupu auta na raty. Jesteśmy umówieni na sobotę na wpłatę ustalonej zaliczki i omówienie wszystkich formalności. Dzwonimy do Pana Mateusza w drodze do salonu potwierdzając spotkanie, wszystko wydaje się być w porządku. Na miejscu Pan Mateusz wita nas z uśmiechem na twarzy i pokazuje przez szklane drzwi innych klientów którzy oglądają a następnie kupują wybrane przez nas auto. Tak się traktuje klientów w Salonie Skoda Śliwka Sosnowiec. Powodzenia    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team