Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucę coś od siebie ;) 

Ostatnio wymieniłem na świece Denso Iridium Power IKH27 5347 (polecone z FrogRacing do stage I, myśle że do stage II świece takiego typu też byłyby odpowiednie). Wczesniej były oryginały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ucho235 napisał:

Ja mam obecnie z RS6 Beru Z345, ale niestety muszę zamienić na inne, bo na tych mam czasami mis fajery. Witek powiedział żebym założyć te świece co @Czerczil napisał. 

Dnia 29.03.2018 at 23:28, Czerczil napisał:

Dorzucę coś od siebie ;) 

Ostatnio wymieniłem na świece Denso Iridium Power IKH27 5347 (polecone z FrogRacing do stage I, myśle że do stage II świece takiego typu też byłyby odpowiednie). Wczesniej były oryginały

Z denso ostatnio sporo problemów miałem.

Do softu żadne inne jak fabryczne nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ucho235 napisał:

Tylko u mnie trochę więcej niż sam soft?, więc świece muszę mieć jakieś zimniejsze. Jak z Denso będzie lipa to kupię te z RS3... Tylko cena tych świec trochę spora?

W rs3 sa takie jak w rs6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ucho235 napisał:

Frog mówił że do RS3 świece kosztują 130 zł za sztukę, a te co teraz mam Beru płaciłem po 40 zł za sztukę. Ja się nie znam tylko piszę co mi powiedziano ?

w aso:).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja pozostaje przy klasyku NGK

PLFER7A8EG

cena ok 45zł , stopień wymiany: poziom -1 :)moja seria 220 wytrzymała 30 tyś km. Po modzie na 300 zgasły :), więc zostały  wymienione na te powyżej( żeby było śmieszniej to te same świeczki tylko bez logo VW).  więc jak ktoś lubi przepłacać ?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ucho235 napisał:

Obecnie założone Denso IKH27 i jest ok, a świeca kosztuję 39 zł.. podejrzewam że Beru też by dały radę bo były delikatne poprawki w komputerze i od tamtej pory jest ??

Dużo już zrobiłeś  na tych świecach ? jak się sprawują? też się nad nimi zastanawiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie mam zastrzeżeń, wszystko jest ok. Fakt faktem przejechałem na nich mało kilometrów, bo może że 3 tysiące...u mnie też auto trochę dlubniete więc i tak nie wytrzymają jakiś większych przebiegów, trzeba częściej wymieniać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ucho235 napisał:

Póki co nie mam zastrzeżeń, wszystko jest ok. Fakt faktem przejechałem na nich mało kilometrów, bo może że 3 tysiące...u mnie też auto trochę dlubniete więc i tak nie wytrzymają jakiś większych przebiegów, trzeba częściej wymieniać ?

właśnie, trzeba wcześniej wymieniać. serwis mówi że dopiero przy 60tyś pierwsza wymiana ? hhahhahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co serwis zaleca trzeba skócić o połowę i auto będzie długo służyło bez awarii. Olej wymieniam co 10-12, olej w DSG co 30 i świece też tak samo, chyba że padną wcześniej to będzie znak żeby wymieniać co drugą wymianę oleju... koszty nie duże a auto dopieszczone :). Ja w ASO tylko wymieniam olej (oczywiście olej kupuję sam bo tam tylko siastrola mają, jednie co to od nich biorę filtr i korek spustowy od miski olejowej) i nic więcej tam nie będę robił ? lepiej oddać to zaufanego mechanika niż do ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ucho235 napisał:

To co serwis zaleca trzeba skócić o połowę i auto będzie długo służyło bez awarii. Olej wymieniam co 10-12, olej w DSG co 30 i świece też tak samo, chyba że padną wcześniej to będzie znak żeby wymieniać co drugą wymianę oleju... koszty nie duże a auto dopieszczone :). Ja w ASO tylko wymieniam olej (oczywiście olej kupuję sam bo tam tylko siastrola mają, jednie co to od nich biorę filtr i korek spustowy od miski olejowej) i nic więcej tam nie będę robił ? lepiej oddać to zaufanego mechanika niż do ASO.

Dobrze napisane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To ja zadam pytanie o cewki. Wymienia się je po jakim przebiegu według ASO. Wymienialiście je? Jestem świeży w temacie RS-a. Na pewno wymienię świece bo przebieg 142 tyś a z info z serwisu Skody wychodzi że świeczki wymienione były przy 66 tyś. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wojmaz napisał:

To ja zadam pytanie o cewki. Wymienia się je po jakim przebiegu według ASO. Wymienialiście je? Jestem świeży w temacie RS-a. Na pewno wymienię świece bo przebieg 142 tyś a z info z serwisu Skody wychodzi że świeczki wymienione były przy 66 tyś. ?

Trzeba auto przelogować by sie dowiedzieć czy cewki do wymiany

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team