Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Potrzebna mi jest opinia o tym ASO.

Chcę tam wymienić zderzak, i nie wiem czy szukać gdzieś indziej czy mogę tam.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek info.

Ja tam brałem tam O1 Tour 1.8 t, niestety nie polecam salonu. Robiłem też zderzak tylny z OC sprawcy i się wyczekałem. Dodatkowo jak mi autko umyli (czarna),  to w ch.. rysek i jeszcze w środku plastiki przerysował jakiś geniusz. Fakt sytuacja miała miejsce 7-8 lat temu, może jakieś zmiany na plus zaszły od tego momentu. Potem przeszedłem do lellka Gliwice, ale też nie polecam. Chociaż likwidacja szkód z AC szybko i bez problemów. Niby Noma w Tarnowskich Górach ok, @anomal do tablicy 😃

Współpracuję z nimi i brałem u nich Rapida. Jeżeli chodzi o sprzedawców i serwis to bardzo sympatyczni i pomocni ludzie. 

@Adriandeska - myjkowi przeszli u mnie szkolenie, mają nowe rękawice, szampony i ręczniki, więc ryzyko zarysowania zminimalizowane do minimum. ;)

Jeżeli się na nich zdecydujesz to odezwij się do mnie - rzucę hasło w salonie na Twoje imię i załatwię co nieco. :D

1 godzinę temu, Mickul napisał:

myjkowi przeszli u mnie szkolenie

@Mickul Przydaliby się jeszcze tobie myjkowi z Sosnowca - Chodź byś sobie psychikę z nimi zajechał haha

Moderator ma zawsze racje :-)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.