Skocz do zawartości

Rozstaw śrub w feldze


Bili

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam felgi oryginalne tak myślę według cennika: CRATERIS 6.5J x 16
Szukam nowych i z powyższych informacji wiem tylko że szerokość 6,5 oraz średnica

Ściągnąłem również koło i potwierdza się, że ET 50 oraz 6.5J x 16

Nie mogę tylko odczytać jaki mam rozstaw śrub?

Jaki otwór centralny powinna mieć felga
Jakie inne ET mogę zastosować?
Im więcej przeglądam tym bardziej nie wiem co powinienem kupić ze względu na mnogość wymiarów.

Co myślicie o firmach Anzio, Dezent, RcDesign, ATS?

Zastanawiam się nad: http://www.oponeo.pl/felga-aluminiowa/anzio-spark-black-6-50x16-5x112-00-et50-00#17682916

Jeśli można prosić o porady lepiej nowe podanych firm czy używki oryginalne?

Edytowane przez Bili (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Google powiada to te felgi mają 5x112. Powiedz jaką masz Skodę to będzie jasne, Google też Ci powie jaki masz rozstaw śrub.
Otwór centralny to standardowo pewnie 57,1. Jak jest większy to stosuje się pierścienie centrujące odpowiednie do nowej felgi.
Co do ET, to jak wpiszesz w Google "kalkulator ET" to na pewno znajdziesz i będziesz mógł sobie sprawdzić jak dane et będzie wyglądało u Ciebie przy danej szerokości felgi.
Felgi lepiej porządne używane niż nowe chinole. A najlepiej nowe porządnej firmy :-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Anzio mają bardzo fajny wzór. Na pewno jakieś odświeżenie w stosunku do O3 RS. Tylko dość drogie jak na takie małe i takiej firmy. Te dezenty wyglądają jak Neptuny do O2 FL RS, ale sądzę że lepiej chyba kupić używki niż nówki. Na pewno za 2000 można kupić komplet 18".

Ja zawsze polecam sklep http://dawmac.eu/ . Mają bardzo szeroki wybór i dobre ceny. Zawsze można do nich zadzwonić lub napisać na fb i zapytać, zawsze służą pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team