Skocz do zawartości

Octavia 4 (2020)


maciekRS

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ich fantazja z tą mocą poniosła. Raczej nowy Superb będzie tyle miał... Zresztą teraz samochody coraz mocniejsze. No to wiem na co chyba zmienię ta Octavię :) mam nadzieję że będzie 4x4 TSI:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/17/2017 at 13:50, matys napisał:

Przód trochę przesadzony ale to dopiero wizualizacje 4lata przed premierą.... tył ładny, ale zalatuje mazdą 6 - kształt i lampy

Jak dla mnie to z tylu Toyota Auris :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Odświeżając wątek:

http://www.auto-swiat.pl/zdjecia/nowa-skoda-octavia-iv-wyprzedzi-volkswagena-golfa-viii/tmqb0c

http://cartests.net/2018/07/05/nowa-generacja-skody-octavii-powroci-do-klasycznych-swiatel/

1. Nowa generacja Skody Octavii powróci do klasycznych świateł
2. Jeśli chodzi o Octavię RS, pod jej maską ma się pojawić nowe 2.0 TSI o mocy ok. 250 KM. Napęd standardowo ma być przekazywany na przednią oś, ale ma być również dostępna wersja 4×4 również w wariancie benzynowym, czyli pierwszy raz w historii.

No i teraz, kupować obecną generację czy nie? ?

Gorzej jak euro 7 i te sprawy i to będzie 1,5 hybryda, bo takie głosy też są, że nowe GTI i RS to będą hybrydy żeby normy ogarnąć...

Edytowane przez Tomektls (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jak wrócą do pełnych świateł to coś z nimi zrobią.
Dużo bardziej preferuje nowy wygląd niż poprzedni, w końcu samochód dostał jakiegoś charakteru i nie znajdzie się drugich takich DRL + kierunków, są świetnie widoczne pod każdym kątem dzięki załamaniu w stronę grilla przy podziale świateł.
Nie idzie samochodu pomylić z niczym innym ani w lusterku ani jadąc czołowo.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Octavia 4 (2020)
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team