Skocz do zawartości

Opony semi slick na tor


piotr_py

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnim wypadzie na tor stwierdzam ze nie ma co jechac na cywilnych oponach. Mam drugie felgi 17" i poszukuje do nich opon na tor.

Ma ktos w swojej kurze semi slick'i ?

Federale sa spoko?

Polecicie cos ?

Edytowane przez piotr_py (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sport cup 2

w zasadzie to w optymalnych warunkach miałem okazję je przetestować jeden dzień, czyli: sucho, ciepło i opony muszą być rozgrzane. fajnie kleją wtedy, asr wcześniej przestaje działać, zakręty można brać szybciej, nawet jak piszczą to auto trzyma się toru jazdy.

jak mokro - lipa na zakrętach, jak zimno - jw., jak mokro i zimno - lipa x 2.

drogie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maro napisał:

sport cup 2

w zasadzie to w optymalnych warunkach miałem okazję je przetestować jeden dzień, czyli: sucho, ciepło i opony muszą być rozgrzane. fajnie kleją wtedy, asr wcześniej przestaje działać, zakręty można brać szybciej, nawet jak piszczą to auto trzyma się toru jazdy.

jak mokro - lipa na zakrętach, jak zimno - jw., jak mokro i zimno - lipa x 2.

drogie :)

Chce raczej typowo na tor, gdzie zakladam ze beda idealne warunki pogodowe. (Na deszczu to z przednionapedowka nie ma co szalec) Mysle, ze uniwersalnych nie ma co kupowac, bo jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. A do kurowego bagaznika miesci sie idalnie komplet kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bizkit napisał:

nie ma sensu kupować Semi-Slicków. Ile razy w ciągu roku się jedzie na tor? Ile razy na 1/4? nawet jak raz w tygodniu to na pozostałe 6 dni będziesz przekładał deszczówki?!

No planuje raz w miesiacu uderzac na open track.

Chcesz zobaczyc jak wygladaja nowe opony po jednym open tracku ? :D Po dobrym zapier**laniu bokiem moze sie okazac ze nia masz na czym wracac do domu ;)

Edytowane przez piotr_py (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extreme performance tyres - zakupopon.pl, w rajdach na śląsku koszą droższą konkurencję, na torze w kielcach wygrywają Super Oesy w lancerze z ogarniętym driverem ... kilka mieszanek do wyboru do koloru, i nie słuchaj malkontentów, że to "nalewka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piotr_py napisał:No planuje raz w miesiacu uderzac na open track.

Chcesz zobaczyc jak wygladaja nowe opony po jednym open tracku ? :D Po dobrym zapier**laniu bokiem moze sie okazac ze nia masz na czym wracac do domu ;)

Co ja wiem o za*ierdalaniu... Raz na miesiąc Octavia bo jednym sezonie padnie.

odsserwis.com - sprawdzony sklep z dużym wyborem opon do sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O oponach rozmawiałem trochę z Arturem (koleś startował z O2FL na 1/4 i to ze sporymi sukcesami ) i ogólnie przerobił sporo tych opon. Polecił mi MaxSport-y, mówił że bardzo dobra opona za przyzwoite pieniądze. http://www.rallyshop.pl/index.php?p625,opona-maxsport-rb5 Pytałem z ciekawości o Federale to powiedział, że najgorsze opony jakie miał, nic nie kleiły..tylko z tego co pamiętam mówił o 595R, a teraz są 595RR i ponoć dużo lepsze. 

P.S. na tych oponach w FWD kręcił 0-100 poniżej 5 sekund :)

Edytowane przez ucho235 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team