Skocz do zawartości

Szkoda transportowa


majkel123

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, majkel123 napisał:

Delikatnie mówiąc -  "tyle dostaliśmy od importera" hehehe

Ten samochód zejdzie tak szybko z placu mimo tej wady, że nawet jak dostali więcej to nic o tym nie mówili.

Jest bardzo duży popyt na ten samochód. Pewnie wziąłeś 1.8, a ich nie ma zbyt wiele na placu to jeszcze szybciej zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa rs to coś takiego jak style mniej wiecej ten poziom wyposażenia? Czy jak to wygląda, jak zamawiałem swoją to nie było cennika rs po fl wiec nawet sie nieinteresowałem tą wersją, chociaż nie narzekam bo przy naszej pięknej aurze wiosennej 4x4 to zaj... sta sparawa niespodziewałem sie że ten start na mokrym może tak cieszyć;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamtom, widzisz, było dokładnie tak samo. W konfiguratorze nie było śladu RS po FL i jak by nie było tego zdarzenia to bym jeździł już pewnie ze dwa dni tym co zamówiłem, nie wiem dokładnie kiedy się pojawił ale, że miałem czas, wątpliwości to zajrzałem :-P i tak się właśnie zadziałało. 

Troszkę pojechałem po bandzie, nie mialem w planie wydać tyle kasy ale klik, klik i poszło, mało konsekwencji w moim działaniu O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1390]Adamtom[/mention], widzisz, było dokładnie tak samo. W konfiguratorze nie było śladu RS po FL i jak by nie było tego zdarzenia to bym jeździł już pewnie ze dwa dni tym co zamówiłem, nie wiem dokładnie kiedy się pojawił ale, że miałem czas, wątpliwości to zajrzałem :-P i tak się właśnie zadziałało. 
Troszkę pojechałem po bandzie, nie mialem w planie wydać tyle kasy ale klik, klik i poszło, mało konsekwencji w moim działaniu 

Ile będzie kurak kosztować;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamtom. Z tego co kojarzę to są LED z tylu w standardzie i fotele mieszane, tkanina + skóra naturalna, LED jak w pakiecie dla style, a chyba za całą resztę trzeba bulić, mam już tyle tych pdf na dysku, że mózg mi dymi. Jak byś chciał (nie sadze) poznać szczegóły to odsyłam do cennika bo nie chce kitu wsadzać. 

Coś około 124 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie ciekawy terminu, dobrej nocki. Ale Wam zazdroszczę że sobie śmigacie :-)


Spokojnie, my też później będziemy zazdrościć, że śmigasz taką nówką ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@micho

ważne kiedy auto brałeś. Spróbuj teraz tyle ugrać. 3/4 przy 8% wysiada z negocjacji. Ci co zostali jadą do 10. No i może 2-3 zostaję walczyć na koniec. Bieda, że tak powiem :)  Może na firmę trochę więcej do ugrania, ale prywatnie to raczej maks.

A to niestety już się rozpoczęło od końca tamtego roku. Ludzie się rzucili na przed lift, bo lift miał być fatalny. Okazało się inaczej i ci co nie dali rady kupić przed liftem, rzucili się  teraz. A Skoda zaciera ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team