Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.01.2020 at 22:00, Milord napisał:

Kurde... Teraz zestawy do nie-RSa kosztują około 3.000,-. Cz ja źle szukam?

Jeżeli ograniczasz się tylko do AP to może i tak jest, ale producentów gwintów jest cała masa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Milord napisał:

Słyszałem, że MTS to beton straszny. Prawda to? Ja mam całe 150KM, więc bardziej zależy mi na wyglądzie niż na idealnym trzymaniu w zakręcie 🙂

Moim zdaniem to zależy od auta, nie mam porównania jakiegoś wielkiego żeby móc się wypowiadać że np zrobiłem autem z ap 1000km i autem z mts 1000km na takich samych oponach i felgach.

Miałem golfa 3 z gwintem ta-technix i było betonowo na oponie 175/50 R 15

Później miałem octavie 1 na gwincie ta-technix na oponie 205/35 R 18 i było o niebo lepiej niż w golfie (totalny czill był)

Teraz mam o3 rs z gwintem mts technik latem na oponie 225/35 R20 i też jest lepiej niż w golfie i podobnie jak w o1, na zime mam 225/45 R 17 i opona tutaj robi przewagę na pewno

Nie wiem też co dla kogo znaczy beton bo wiesz, ile ludzi tyle przyzwyczajeń, dla jednego będzie prawie beton a dla drugiego czill komforcik. Mi tam się całkiem okej jeździ, nie narzekam, na pewno jest sztywno i twardo ale jeździłem gorszymi w swoim życiu 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

 @kuba170495  Mam już go chyba 1,5 roku, nakrętki hexacoil są genialne, odkręcam imbus i kręcę nakrętki rękoma. Na temat komfortu nie będę się wypowiadał bo nie dość że gwint to jeszcze mam klipsy i teraz mam nowe koło 19x9,5 z 225/35  2,7bara nabite więc jest dość sztywno ale mi to nie przeszkadza, jestem przyzwyczajony już. Jedyny minus jest taki że czasami nakrętka z tyłu kręci się z całą regulacja (to główny problem, nie wiem czy to kwestia mts czy kwestia po prostu budy i każdy gwint tak ma). No i jeszcze jednym minusem według mnie jest to że nie mogę na nim zejść tak nisko jak bym chciał 😄

Edytowane przez Daariusz (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team