Skocz do zawartości

Konfiguracja OF3 FL


sethcracow

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniając olej w ASO usiedziałem się trochę w nowych autach na salonie. Zauważyłem, że fotele elektryczne dają możliwość regulacji na wysokość przedniej części fotela, dupka w dół a kolanka wyżej. Dla takiego wysokiego jak ja to wygodniejsze bo jadąc 1000 km odczuwam brak podparcia nóg w okolicach kolan w górę. Następne auto będzie w fotelem w prądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze a jak to jest w cywilnej O3FL ? Ja na szczęście do wielkich nie należę ale i tak byłem blisko zamówienia pakietu dynamic z tymi nibysportowymi fotelami ale usłyszałem opinię, że tradycyjne fotele w wersji Ambition spokojnie dają radę jak się nie jeździ często w trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o rodzaj foteli ale system regulacji. Może masz w swoim salonie dwie Octavie, jedną z prądem a drugą bez. Sprawdź czy w obu przypadkach masz podparte całe nogi od dupy do kolan, to ważne żeby nie bolało podczas dłuższej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sethcracow napisał:

wygoda dupska tak :)

Elektryczne fotele dają możliwość regulacji siedziska dodatkowo metodą: kolanka do góry dupka niżej. Zwykłe siedzisko mają płasko w poziomie, sprawdź czy ci to potrzebne, wychodzi na to, że mi tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dzień dobry . Na wstępie chcę się przedstawić . Pracuje w Londynie . Na co dzień jeżdżę autem Peugeot 407 coupe 2.7 hdi .Chcę kupić nową octavię dla żony . Nigdy nie jeździłem samochodami grupy VAG a raczej Francuskimi  . W PL żona jeździ peugeotem 406 . 

Octavia może się podobać .Spore solidne auto więc czemu nie . Staram się  myśleć  przede wszystkim o żonie . Jesteśmy zdecydowani i zostało lekko dopieścić konfigurację .

Raczej zrezygnuje z keysy i składanego oparcia ..

I jak to z kobietami jeszcze kolor .

Octavia-P_qxeeaqp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octavia-P_qxewhwx.jpg

Octavia-P_qxewhwn.jpg

Octavia-P_qxewhww.jpg

Jeśli dochodzi po Przednie swatała LED to są a nad kamerą się zastanawiam . Tu są czujniki przód - tył i myślę że jak działają tak jak w coupe to bardzo pomagają a tu na forum przeczytałem że kamerę można dodać samemu bez problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz zrezygnować z Kessy? Wg mnie idealne dla kobiety :) Wrzuci kluczyki do torby i po problemie ;) A wiadomo, że w torebce kobiety jest zawsze wszystko :-P

Składanie kanapy bym wywalił, chyba że 5x w tygodniu przewozicie coś w bagażniku i trzeba składać ;) 

Kamera cofania? Hmmm mam ale czujniki też dają radę, kamerę traktuję jako gadżet, czasem się przydaje gdy podjeżdża się pod wysokie krawężniki... 

Wycieraczka w sedanie prawie wcale się nie przydaje... Nie miałem w poprzedniej wersji i ani razu nie żałowałem. Tutaj mam, ale tylko przez to, że standard dla kamery...

Pomyśl nad front assist. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Kessy  za bardzo nie polecą nawet w salonie . Że łatwo ukraść i takie tam . Żonie też mówię że fajna sprawa ale nauczona kluczykiem  . Czyli co wycieraczka nie za bardzo ? Może wywalę . Kamera fajna sprawa . Mam w Coupe  taki projekt z tabletem nexus 7 i tam własnie używam kamery cofania . Top Led - już wiem o co chodzi .Muszę przyznać że i tak budżet mocno nadwyrężony. Pan z salonu żonie pokazywał jak auto samo parkuję . To natomiast się podobało . A front assist  jak działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team