Skocz do zawartości

1.8 vs RS 230 co wybrać ?


majkel123

Rekomendowane odpowiedzi

Brałbym rs'a. Mocy nigdy mało i łatwo ją podnieść. Sporo podróżuje z ludźmi i w większości przypadków pada stwierdzenie: "To octavia?? w ogóle nie wygląda na octavie" No i rs ładniejszy w środku i na zewnątrz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiele osób podobnie się zastanawiało przed zakupem jak Ty. Osobiście przez moment przyznam się też miałem ten dylemat.
Wiesz co zdecydowało? Odpowiedziałem sobie na zajebiście ważne pytanie. Który mi się bardziej podoba?
...i wybrałem RS-a.
Zwyklak mi się nie podoba, a myślałem o nim tylko od strony księgowego.
Dziś jestem mega zadowolony, ale wiem też że następne auto będzie odpowiednio mocne, ale i 4x4

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, że nie. Jak by zwyklak wyglądał jak RS to w moim przynajmniej przypadku wystarczył by pewnie 1.8 4x4. Dla mnie to samochód, który musi mi się podobać i jeździć tak jak tego oczekuję. RS spełnia te oczekiwania.

Rajdowkę wolę wypożyczyć na torze i upalać do bolu. Nie moje i nie szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz RS nie ma się co się zastanawiać :-D  ja rozważałem różne opcje a i tak zamówiłem RS :-)

Ja bym wywalił te kessy, pakiet black i szklany dach a wziął hak i dynamiczny tempomat. Ale każdy ma inne potrzeby.

Jedno pewne RS:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anomal dokładnie ja się tylko zastanawiałem między RS a RS 230. Po doposazeniue RS do poziomu 230 różnica była ok 3-4 tys. Także za wydech na szpere niewiele zapłaciłem :) 

I wiecie co nadal po pół roku jak wysiadam z auta to zawsze się obejrzę. O3 RS to poprostu ładny samochód. 

Edytowane przez Kamil RS230 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jak miałeś otwierany dach i było Ci z nim dobrze to go weź byś później nie żałował.
Kessy super sprawa. Ja myślałem długo nad tym temate, bo troche kosztuje. Dziś wiem, że bardzo to polubiłem i nie żałuję ani centa. Mało tego już zawsze muszę to mieć.
Aktywny tempomat zależy jak i gdzie jeździsz. Ja mam i polecamy, ale można żyć ze zwykłym też.

Powodzenia w podjęciu decyzji

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc podsumowując chciałbym przybliżyć kolege do wersji 4x4 1.8 tsi. Chcesz osiągi w idealnych warunkach to bierz rs bez znędnego pierd....;) chcesz wypasione auto bez możliwości tuningu i wystarczy 180 co de facto to jest spoko moc i osiągi to bierz swoją konfiguracje. Ja namawiam do swojej wersji;) przejedź się 4 łapką i zobaczych że to jest bajer i daje dużo radości. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ośke z dsg;) skrzynia licha dq200, to miałem na myśli

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Żeby nie było, ja się nie wymądrzam, bo pod względem wiedzy na temat naszych kurczaków to ja nie mogę sobie nawet stanąć obok 90% forumowiczów;) poprostu to takie moje subiektywne zdanie ...;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamtomracja, w obecnym aucie mam trzecie sprzęgło i drugą mechatronikę :-) i prawie sto tysięcy kilometrów. 

Edytowane przez majkel123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przespałem z tą myslą to tak naprawdę nie rozumiem siebie i swoje zastanowienie wkładam między bajki, w końcu raz się żyje, będę jadł pasztetową i dam rade, dziękuję wszystkim za komentarze, miłej niedzieli :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przespałem z tą myslą to tak naprawdę nie rozumiem siebie i swoje zastanowienie wkładam między bajki, w końcu raz się żyje, będę jadł pasztetową i dam rade, dziękuję wszystkim za komentarze, miłej niedzieli :-)

Rozumiem że będzie RS


Taptap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem wcześniej, ta sama biedna, powinna być na początku, nic nie zmieniałem, nie mam już funduszy by dodać cokolwiek :-)

Nie wiem tylko jakie dodatki na fotelach wybrać, do niebieskiego, ciemnych felg i pakietu black wydaje mi się, ze szare pasują najlepiej, ale kobita marudzi, że czerwone mają być O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team