Skocz do zawartości

Sortowanie plików audio na karcie SD


mltk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zadam może bardzo głupie pytanie, ale wybaczcie mi jestem stary.

Jak można posortować muzykę na karcie SD i jak przypisań graficzne okładki do albumów?  

Jak nagrywam muzykę na kartę to jest w katalogach, a po włożeniu do samochodu jedne albumy mam z okładkami inne bez, a niektóre pliki z muzyką które mam w jednym katalogu są porozrzucane jako osobne albumy(mimo iż pochodzą z jednego albumu) i przypisuje do niektórych okładkę z jednego z tych utworów. Jednym słowem robi mi się straszny bałagan. Czy jest jakiś sposób na dodanie okładem i posortowanie tego?

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wrzucenie folderu na kartę sprawdź sobie pliki w programie Mp3tag. Sprawdzisz sobie czy wszystkie utwory z folderu mają wpisaną tą samą nazwę albumu czy artysty - ewentualnie będziesz musiał wszystkim przypisać taką samą nazwę. Tak samo z kolejnością utworów- w nazwie pliku dopisz sobie numery w ten sposób "Artysta - 01 - Nazwa utworu". A co do okładek z tego co pamiętam rozmiar maksymalny to 500x500. Tu najlepiej skopiuj sobie okładkę z jednego pliku powinna się wyświetlić w lewym dolnym rogu. W jakimś programie zmień rozdzielczość na mniejszą. Potem zaznacz wszystkie pliki na liście skasuj obecną okładkę zaznacz wszystkie pliki i dodaj okładkę. Tak samo przy zapisywaniu jakich kolwiek zmian zaznacz wszystkie pliki potem dokonaj zapisu. Myślę że to rozwiąże Twoje problemu z tym małym nieładem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Sortowanie plików audio na karcie SD

Ściągam z Media Go to do Sony.

Mam inne pytanie czy ktoś ściągał przy pomocy MY DESTINATIONS punkty z mapy na kompie i wgrywał je do nawigacji bo ja próbowałem i punkty z pełnym adresem wgrywa i pokazuje, a punkty takie jak współrzędne geograficzne (punkt na drodze którą chcę jechać bez konkretnej ulicy i numeru) wgrywa nazwy ale nie pokazuje. Chodzi o to że wybieram się w długą trasę i chcę jechać konkretnie pewnym fragmentem drogi i chciałem wybrać jakiś punkt na tej drodze jako punkt przelotowy. Problem rozwiązałem w samej nawigacji samochodu podając ten punkt jako przelotowy na zasadzie wskazania go na mapie, ale jest to niebardzo wygodne wolałbym zaplanować sobie całą trasę w kompie w domu i wgrać do nawigacji w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team