Skocz do zawartości

Wzmacniacz + subwoofer do Radia Bolero


gregogus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Raczej tak. Co trzeba podłączonego Canona do zasilania i światłowód do komunikacji. Jak uda się dopisać będzie ok. Cena ustalana indywidualnie . Może się zdarzyć że radio ma zablokowany vin i się niedopisze tego radia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zawsze robię sam. oprócz pieprzonej ochrony komponentu. Zasilanie z bezpieczników koło kierowcy tak jak w oryginale. po co canton bez suba. jedynie czego nie będzie to głośnik centralnego w desce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
[mention=1281]Daab[/mention] musze na jakims spocie posłuchac tego wzmaka na zywca. Cos biednie Bolero gra;(
Odpowiednia parametryzacja dźwięku dzięki@pab567 i to co się wydobywa z głośników diametralnie się zmieniło. Zacząłem szukać w samochodzie gdzie mam schowany subwoofer . Przepaść. Śmiem twierdzić że teraz gra lepiej o 100 % lepiej niż Canton. Mogę stawać do konkursu Car Audio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wszystko zawsze robię sam. oprócz pieprzonej ochrony komponentu. Zasilanie z bezpieczników koło kierowcy tak jak w oryginale. po co canton bez suba. jedynie czego nie będzie to głośnik centralnego w desce. 
Nie rozumiem, na czym dokładnie polega twoja modyfikacja, opisz proszę dokladniej

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odpowiednia parametryzacja dźwięku dzięki[mention=1263]pab567[/mention] i to co się wydobywa z głośników diametralnie się zmieniło. Zacząłem szukać w samochodzie gdzie mam schowany subwoofer . Przepaść. Śmiem twierdzić że teraz gra lepiej o 100 % lepiej niż Canton. Mogę stawać do konkursu Car Audio
Na czym polega parameteryzacja dzwieku

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a gdzieś paczkę można pobrać, kiedyś już od brałem od ciebie soft do RNS510, więc może to też jakoś się da, i dokupić VAG CAN PRO

A może jest ktoś z Poznania lub okolic, kto ogarnie temat?

Edytowane przez Kisielku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z legalny VCP...
Znalazłem człowieka z możliwościa wgrania kontenerów, tyle ze nie za bardzo wie o co chodzi z ta parametryzacja dźwięku, czy mogłbyś nieco mi naświetluć temat proszę.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pab567 napisał:

Polecam instrukcję obsługi VCP, dostępna na stronie producenta, jest naprawdę dobrze napisana. Oczywiście w przypadku szczegółowych pytań chętnie pomogę :)

Chodzi o ten fragment?

Rozumiem, że w VCP są pliki zdc do innych modeli aut i trzeba podmienić plik ( no właśnie jaki) na ten z biblioteki programu?

ZDC.thumb.JPG.d17c62d443c6282dcd09ff10540c1f7c.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team