Skocz do zawartości

Exclusive Shine Detailing Kraków


Exclusive_Shine_Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym wszystkich zaprosić do siebie do studia. Może nie działam na rynku od miliona lat, ale mogę zapewnić, że usługi wykonywane jakby tak było :) Zanim podjąłem decyzję o legalnej działalności, doświadczenie nabierałem "na czarno"

Exclusive Shine Detailing to firma specjalizująca się w auto detailingu.  Zadbamy o Twój samochód z chirurgiczną dokładnością, pamiętając o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Auto detailing pomoże nam uzyskać idealny stan pojazdu, dzięki czemu Twoje auto będzie wyglądać jeszcze lepiej niż po wyjechaniu z fabryki. Możemy zaproponować kompleksową kosmetykę wnętrza, w tym pranie tapicerki materiałowej oraz czyszczenie tapicerki skórzanej, a także korektę lakieru samochodu wraz z renowacją kloszy reflektorów. Używamy wyłączne sprawdzonych kosmetyków i innowacyjnych technologii, co gwarantuje olśniewający efekt końcowy.

Chciałbym również zaoferować rabat -15% dla wszystkich, którzy potwierdzą aktywne uczestnictwo w Waszej grupie.

Pozdrawiam Serdecznie,

Patryk, Exclusive Shine Detailing Kraków

ul. Gromadzka 24B

www.exclusiveshine.pl

FB- ExclusiveShineDetailing

4.JPG

DSC_0127.JPG

DSC_0660.JPG

DSC_0708.JPG

5.JPG

 

Co prawda nie Octavia ale SKODA w oferowanym obecnie pakiecie WIOSNA.DSC_0443.thumb.JPG.b157bdf43f2af484c72be729647fb05b.JPGDSC_0445.thumb.JPG.e3e866827ff3bc2e71c0a7426e7fe7bd.JPGDSC_0449.thumb.JPG.06b3faad5b689b32dc905ad1b8922d72.JPGDSC_0460.thumb.JPG.37605fed3ce278742dc5951ae54ec4d6.JPG

 

 

 

Edytowane przez Exclusive_Shine_Patryk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exclusive_Shine_Patryk ktora z powlok ma niby wytrzymac 3 lata? Skoro Nano Ceramic Protect Soft okolo 12 miesiecy ma?

Swoja droga te filmiki z plomieniami i skrobaniem kojarza mi sie z telezakupy mango. :) Taki tani marketing.

Nie mowie, ze produkty sa zle, ale prezentacja fatalna.

Szkoda, ze wasze zdjecia finishu praktycznie tylko w cieniu porobione. Poza tym jednym Q5.

Edytowane przez Hubee (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exclusive_Shine_Patryk Powiem tak :) Fajne autka i dobre efekty. Oby jak najwięcej klientów i łatwych w pracy lakierów ;)

Co do prezentacji dla mnie za mało 50/50 na zdjęciach ale ogólna ilość zdjęć super. Stronka internetowa na duży + ;)

@Hubee Co do powłok to zależy jak dbasz. Jak myjesz auto ręcznie i dobra chemia robisz reload/serwis powłoki to 3 lata są do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem, tylko 90% uzytkownikow samochodow jezdzi na myjnie. A o myciu na dwa wiadra albo o Grit Guard nigdy nie slyszala. Nie mowiac o tym, ze mozna na chemie wydac kilka k PLN.

Te 3 lata to takie na wyrost jest moim zdaniem. Choc ja jestem z tych, co woli szczera prawde, a nie marketingowy belkot. :)

Edytowane przez Hubee (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, podobnie jak @Hubee mam podobne zdanie co do tego całego detailingowego zamieszania. Ja akurat mam wzloty i upadki. Raz mi się chce, drugi raz mam to w poważaniu. Przeszedłem od prostego Collinite ze wszystkimi etapami do Crystal Serum. Na dzień dzisiejszy uważam, że posiadanie super ładnego auta wiąże się po prostu z większymi nakładami i większym wysiłkiem. Nie mam pod ręką myjni godnej zaufania i jak mam umyć dwa samochody w weekend to jestem chory. Oba mają serum nałożone, ale zaczyna po roku schodzić. I co, teraz kolejne 2000 czy 3000 wywalić na błyszczenie się samochodu? Może położyć Zymol? Tylko co z tego, jak po miesiącu go już nie będzie? To takie błędne, samonakręcające się koło. Owszem przy piwku we dwóch w sobotę - fajna rozrywka jak ma się z kim, ale kurna nie w każdą sobotę. Podsumowując - w przypadku Gtechniq trzeba by co pół roku inwestować w EXO i co roku w powłokę. Dziękuję nie skorzystam po raz drugi. Kolejny przykład - niewidzialna wycieraczka. Usunąć tego nie da rady, a po miesiącu czy dwóch w miejscach zawrotki wycieraczek powstają dziury. I co w takiej sytuacji? Kolejna warstwa i tak aż do wymiany szyby?

Tak wiem, rozpisałem się, ale ten bełkot mnie po prostu drażni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej RS aktualnie leży Mohs+Booster+Cure wszystko od Gyeon. I sam wygląd est super a samo dbanie o auto milion razy prostsze. 

Co do detailingowego mycia wiadomo nie jest ono dla każdego. Ja osobiście czerpie z tego przyjemność jak moge sobie pogrzebać przy aucie. Mowicie że ludzie kładą powłoki i potem jadą na bezdotyk :P i po 2 miechach płacz że woda nie spływa itp. No niestety tak jest, nic na to nie poradzimy ;) Ludzie tez kupują auta sportowe i jeżdżą po mieście tylko, i potem sprzęgła popalone, auta się grzeją :P :P Dla mnie to dokładnie to samo czyli złe użytkowanie ;) Jeśli na autko kladziesz powłoke to musisz o nie troche bardziej dbać niż o auto bez niej ale też jest je dużo łatwiej umyć :) Wiec to już każdego decyzja na co postawi ;)

@Hubee A te kilka tysiecy na kosmetyki można wywalić jasne ;) Ale jak detailer który robi Ci autko poleci produkty, lub sam troche poczytasz to myśle ze w 600 zamkniesz sie w dosc fajnym zestawie dla Kowalskiego :)

@Enriquez A z tą wycieraczką bez przesady. Glaco od soft99 miałem przez ponad 40tys kilometrów i jeszcze coś tam dawało. Pozatym jaki problem nałożyć kolejna warstwe po paru miesiacach? To jest naprawde proste. Nic nie jest wieczne i wiadomo że kiedyś sie zetrze kiedyś :P

Edytowane przez Malwin41 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż się zetrze do końca i nie mam pomysłu jak to dziadostwo usunąć. Oczywiście po powłoce się myje łatwiej, ale to się może po prostu znudzić. I nie ma tu znaczenia, jaki masz sprzęt, czy ile to nie wydajesz na chemię. Po roku czy dwóch można tym zwymiotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dbasz lub nie to juz kazdego decyzja. Co do niewidzialnej wycieraczki jakikolwiek glass polish ja mam osobiscie z duragloss. Nakladasz to sciera wycieraczke myjesz IPA i nakladasz nowa wycieraczke ;)

Edytowane przez Malwin41 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Jestem z Tobą w 100%. Aczkolwiek z pasji i dawania radości z czasem robi się z tego przykry obowiązek. Tym bardziej jak masz krowę większą i mniejszą do zrobienia. Dlatego 2-3-5 lat trwałości powłoki pozwolę sobie schować w pewne miejsce, a samo zacięcie entuzjastów do tego całego detailingu pozostaje mi podziwiać. Póki co poczekam aż obie powłoki zejdą całkowicie i się zobaczy co dalej. Cały czas szukam optymalnej równowagi między łatwoscią mycia, kosztami utrzymania i długością serwisu. Niestety powłoka to nie jest ten złoty środek - przynajmniej dla mnie. Wosk też nie. Właściwie jestem w detailingowym "dołku". Idealnie byłoby oddawać auta na sobotę do specjalistów - ale czasu ani kasy na loterii nie wygrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy. Ja tam wolę co piątek na ręczną oddać brykę, cena 30 zeta nie zabija a autko super się błyszczy a sobotę i niedzielę przeznaczyć na lepsze przyjemności. Raz na dwa tydnie odkurze środek, przetre ściereczką plastiki i po dwóch latach użytkowania i przejechanych 200 kkm jak oddaje do leasingu to nie wierzą że auto tak zadbane i ma tyle najechane:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojti2 Uwierz mi ze za 30 zeta robia Ci na lakierze spustoszenie. Tak wiem 90% aut ma swirle hologramy dlatego dla wiekszosci to normalne. Ale nie powiesz mi ze lakier jest zadbany i ze czyszczenie wnetrza sciereczka zbiera caly brud z plastikow bo cudow nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w zupełności wystarcza i wcale nie twierdzę że mój lakier wygrałby w konkursie na najbardziej zadbany lakier. Co dwa lata zmieniam samochód i trochę już mi przeszło to jaranie się każdym woskiem skoro w poniedziałek i tak auto już uwalone od trasy do roboty:-D

A zapomniałem, ściereczka wilgotna od wody z płynem do mycia podłogi. Schodzi każdy brud:-8

Edytowane przez Wojti2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1455]Exclusive_Shine_Patryk[/mention] ktora z powlok ma niby wytrzymac 3 lata? Skoro Nano Ceramic Protect Soft okolo 12 miesiecy ma?
Swoja droga te filmiki z plomieniami i skrobaniem kojarza mi sie z telezakupy mango. :) Taki tani marketing.
Nie mowie, ze produkty sa zle, ale prezentacja fatalna.
Szkoda, ze wasze zdjecia finishu praktycznie tylko w cieniu porobione. Poza tym jednym Q5.


Tak, Nano Ceramic soft jest wersją do 12 miesięcy. Nano Ceramic Protect Hard jest powloką, która przy nałożeniu jednej warstwy otrzymuje pisemną gwarancję na 3 lata, natomiast dwie warstwy to pisemna gwarancja na 5 lat. Wykończeniem tych powłok jest nałożenie jednej warstwy Nano Ceramic Soft. Po nałożeniu takiej powłoki otrzymujemy indywidualny niepowtarzalny kod produktu wraz z paszportem, który należy zarejestrować na stronie producenta, aby gwarancja była ważna.

A co do zdjęć to wprawiam się. Nie zawsze jest czas na idealne zdjęcia. Dziękuję za uwagi.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2017 at 19:42, Enriquez napisał:

Ja, podobnie jak @Hubee mam podobne zdanie co do tego całego detailingowego zamieszania. Ja akurat mam wzloty i upadki. Raz mi się chce, drugi raz mam to w poważaniu. Przeszedłem od prostego Collinite ze wszystkimi etapami do Crystal Serum. Na dzień dzisiejszy uważam, że posiadanie super ładnego auta wiąże się po prostu z większymi nakładami i większym wysiłkiem. Nie mam pod ręką myjni godnej zaufania i jak mam umyć dwa samochody w weekend to jestem chory. Oba mają serum nałożone, ale zaczyna po roku schodzić. I co, teraz kolejne 2000 czy 3000 wywalić na błyszczenie się samochodu? Może położyć Zymol? Tylko co z tego, jak po miesiącu go już nie będzie? To takie błędne, samonakręcające się koło. Owszem przy piwku we dwóch w sobotę - fajna rozrywka jak ma się z kim, ale kurna nie w każdą sobotę. Podsumowując - w przypadku Gtechniq trzeba by co pół roku inwestować w EXO i co roku w powłokę. Dziękuję nie skorzystam po raz drugi. Kolejny przykład - niewidzialna wycieraczka. Usunąć tego nie da rady, a po miesiącu czy dwóch w miejscach zawrotki wycieraczek powstają dziury. I co w takiej sytuacji? Kolejna warstwa i tak aż do wymiany szyby?

Tak wiem, rozpisałem się, ale ten bełkot mnie po prostu drażni.

niechcę się z Tobą kłócić ale napisałeś głupoty, mając położone serum + exo czyli powłoka na około 5-7 lat jesli o auto w miarę dbasz, itd itd. moje pytanie jest inne czy Ty napewno masz serum położone albo tylko za serum zapłacone :)  Samo EXO + powłoka c1 dłużej będzie siedziała niż to co Ty napisałeś. Niestety dzisiejsze lakiery sa wodne i słabej jakości, myjnie używają agresywnych produktów aby szybko umyć, a to niszczy kolejne elementy jak gumy itd. temat rzeka, można powiedzieć jeden woli BMW drugi cieszy sie że ma Skode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie.

Chciałbym przedstawić ostatnią pracę nad nową Skodą Rapid. Przebieg ok. 700 km.

Wykonano:
• Mycie detalingowe
• Dekontaminacja i deironizacja lakieru i felg
• Odpolerowanie fabrycznych niedoskonałości lakieru
• Zabezpieczenie lakieru Nano Ceramic Protect Hard - 3 lata + Nano Ceramic Protect Soft
• Zabezpieczenie felg Nano Ceramic Protect Hard + Nano Ceramic Protect Soft
• Ceramiczne zabezpieczenie lamp Nano Ceramic Protect
• Zabezpieczenie wszystkich szyb
• Zabezpieczenie wnęk drzwi
• Zabezpieczenie plastików wewnątrz samochodu

www.exclusiveshine.pl

DSC_0722.JPG

DSC_0724.JPG

DSC_0727.JPG

DSC_0730.JPG

DSC_0733.JPG

DSC_0735.JPG

DSC_0747.JPG

DSC_0748.JPG

Edytowane przez Exclusive_Shine_Patryk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team