Skocz do zawartości

Skoda Karoq


LEMUR

Rekomendowane odpowiedzi

Zgrabnie wygląda, ciekawe jak go wycenią?

4 godziny temu, scary napisał:

Ja na żywo nie oglądałem ale zapowiada się fajnie :-) taki odpowiednik Tiguana będzie wreszcie :-P 

pewnie silniki jakie tam dadzą to będzie 1.4TSI max i tyle, żeby za bardzo z Tiguanem nie konkurowało :-P 

Będzie nowy 1,5 TSI a najmocniejszy silnik 2.0TDI 190KM 

http://m.onet.pl/moto/testy-nowe,kjbxg1

Edytowane przez Piotrekdk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotrekdk napisał:

Zgrabnie wygląda, ciekawe jak go wycenią?

Będzie nowy 1,5 TSI a najmocniejszy silnik 2.0TDI 190KM 

http://m.onet.pl/moto/testy-nowe,kjbxg1

Ehhh no to kapa :-/ mogli chociaż dać te 2.0TSI 180KM co jest w Kodiaqu..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ktoś skonfigurował swojego Der Neue KAROQ?

Dostępny na niemieckim konfiguratorze :-D

http://cc-cloud.skoda-auto.com/deu/deu/de-de

A do tego 1.0 tsi dają popychacz czy przy wyższej górce mam wyjść z auta i go popchać? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, FakeRS napisał:

Podobno od przyszłego roku w Superbie, Kodiaq'u oraz Octavii ;)

Nie wiem czemu ale mnie jakoś nie przekonują te wyświetlacze - może przekonałbym się do niego jakbym dłużej z nim pojeździł :-P jakoś czuję się przywiązany do bardziej analogowego obrotomierza i prędkościomierza :-D 

Poza tym mam wątpliwości czy taki bajerek przed kierownicą to nie zbyt duże odciąganie uwagi kierującego - już widzę jak przeciętny Kowalski spowoduje wypadek bo bawił się na wyświetlaczu i się się na niego zagapił :-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FakeRS napisał:

@scary dosłownie te same uczucia mam ;) Skoda musi iść do przodu - VW i Audi ma już te zegary, więc odstęp już i tak duży  

@FakeRS no niestety już wszyscy producenci idą w tym kierunku... chociaż na szczęście nie robią tego jak w Mercedesie gdzie to już kompletnie tragicznie wygląda :-P 

BMW jeszcze chyba w zeszłym roku łączył jedno z drugim (analogowe + ładnie wkomponowany wyświetlacz na środku gdzie było poczucie że to jedna "całość"), w tym roku zostawili chyba tylko dodatkowe wypukłe ramki i zrobili już resztę cyfrową :-P 

Więc niestety jest to już chyba nieuniknione :-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna generacja Octavii będzie tak szybka , tak zrywna że analogowe nie dałyby rady nawet w diesel'u :-D

Edytowane przez kenorb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team