Reklamy dla niezalogowanych
Jacek73

octavia 3
Wymiana lamp tył z led standard na led high w O3 FL

4 posty w tym temacie

Napisano (edytowany)

Czy po dopasowaniu wtyczek lampy będą funkcjonować bez żadnych niespodzianek?

Edytowano przez Jacek73

Reklamy dla niezalogowanych

u mnie w MY 2016 po zrobieniu przejściówek i założeniu lamp po FL jest taki "problem" , że kilka ledów w obu lampach podłapuje prąd pozostający w instalacji do świecenia i ściemniania lampek wewnętrznych i nawet gdy te lampki zgasną to kilka diod w lampach (chyba 2 w lewej lampie na górze, 1 w prawej na górze i 1 w prawej na dole) delikatnie się żarzą po zamknięciu auta, zaryglowaniu itp. po prostu dopóki w instalacji jest wystarczająco prądu (a ledy dużo nie potrzebują) to delikatnie się świecą ale to można zobaczyć tylko w całkowitej ciemności. Na razie tego nie tykam bo nie mam czasu ale trochę mnie to irytuje i nie wiem czemu świeci tylko kilka z nich i akurat te a nie inne...

Mam tak w standardzie i chyba wszyscy maja u mnie żarzy sie 3 światło stop prze kilka godzin 

Skoro masz tak w standardzie to tym bardziej nie chce mi się tego ruszać i kombinować z wlutowywaniem czegoś w instalację. Tym bardziej ,że u mnie to tylko 4-5 diodek w lampach świeci i w sumie to gasną po 15-20min. Ale takie małe niedopracowania jednak kłują w oczy. Ciekawe czy VW i Audi mają takie problemy :d

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.