Skocz do zawartości

Historia edycji

Dawid24

Dawid24


błędy w pisowni

Cześć, mam problem z nawiewem w swojej skodzie octavi 1 liftback, 1.6 mpi. Układ chłodzenia ma nowy płyn i był odpowietrzony. Auto jest po remoncie silnika <zapieczone pierścienie po poprzednim właścicielu>. Wcześniej tez był ten problem tzn włączając ciepłe powietrze nadal leci chłodne, dopiero jak ustawie prawie na maxa to leci delikatnie ogrzane. Co może byc powodem? Teorii jest mnóstwo ale moze to standardowa przypadłość? Czytałem o resecie climatronica o tzw klapkach nawiewu bądź zapchanej nagrzewnicy. Inni pisali ze to wymienli i problem nadal istnieje w jakimś potencjometrze itp

Dawid24

Dawid24

Cześć, mam problem z nawiewem w swojej skodzie octavi 1 liftback, 1.6 mpi. Układ chłodzenia ma nowy płyn i był odpowietrzony. Auto jest po remoncie silnika <zapieczone pierścienie po poprzednim właścicielu>. Wcześniej tez był ten problem tzn włączając ciepłe powietrze nadal leci chłodne, dopiero jak ustawie prawie na maxa to leci delikatnie ogrzane. Co może byc powodem? Teorii jest mnóstwo ale moze to standardowa przypadłość? Czytałem o resecie climatronica o tzw klapkach nawiewu bądź zapchanej nagrzewnicy. Inni pisali ze to whymienli i problem nadal istnieje w jakimś potencjomatrze itp

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team