Zamontowali oryginalny, mechanik specjalizuje sie w grupie VAG. Okular nowy razem z rozrzadem(niech oryginal ale dobrej jakości zamiennik, tani nie byl, wymienilem bo 212k miał a wyciągnięty byl tylko na 6 zębie przez tyle km, czyli teoretycznie juz do wymiany), walki sa dobre, ustawienie rozrzadu ok, wszystko jak powinno być zero błędów. Autkiem naprawde świetnie sie jeździ. Jeżdżę na Motul 8100 X Clean+ 5W30.
Historia edycji
Zamontowali oryginalny, mechanik specjalizuje sie w grupie VAG. Okular nowy razem z rozrzadem( wymienilem bo 212k miał a wyciągnięty byl tylko na 6 zębie przez tyle km, czyli teoretycznie juz do wymiany), walki sa dobre, ustawienie rozrzadu ok, wszystko jak powinno być zero błędów. Autkiem naprawde świetnie sie jeździ. Jeżdżę na Motul 8100 X Clean+ 5W30.
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Podobna zawartość
-
- 0 odpowiedzi
- 148 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 179 wyświetleń
-
octavia 3 Kontrolka świateł mijania Octavia 3
Przez Zima99,
- kontrolka świateł mijania
- wyłącznik świateł
- (i 1 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 230 wyświetleń
-
octavia 3 szukam schematu instalacji poziomowania reflektorów
Przez misiek0705,
- czujnik poziomowania
- wiązka
- (i 2 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 117 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 114 wyświetleń
-