Skocz do zawartości

Historia edycji

skodido

skodido

Dziś wymieniłem sterownik PLA na 5QA 919 294 G ( kupiłem z J ale obniżyłem soft do G)

Zamarzyło mi się automatyczne hamowanie  przy parkowaniu używając czujników pdc.

Na razie wymieniony sterownik soft i dograny dataset do modułu. Jeszcze nie bangla bo z tego co wyszukałem w necie musze bramkę CAN podnieść do softu opisanego we wcześniejszym poście.

EDIT:

Update  bramki przeprowadzone pomyślnie 🙂

Co dały zmiany ? Profil jazdy pozostaje na tym którego ostatnio używaliśmy a nie jak wcześniej wracał do" NORMAL" i przycisk od czujników parkowania zaczął "działać" ( moduł 5QA) wcześnie po naciśnięciu tylko dźwięk.

Na ten czas nadal nie działa awaryjne hamowanie przy parkowaniu . Ma ktoś jakiś pomysł?

 

skodido

skodido

Dziś wymieniłem sterownik PLA na 5QA 919 294 G ( kupiłem z J ale obniżyłem soft do G)

Zamarzyło mi się automatyczne hamowanie  przy parkowaniu używając czujników pdc.

Na razie wymieniony sterownik soft i dograny dataset do modułu. Jeszcze nie bangla bo z tego co wyszukałem w necie musze bramkę CAN podnieść do softu opisanego we wcześniejszym poście.

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team