Skocz do zawartości

Historia edycji

Krzysiek1298J

Krzysiek1298J

Cześć mam problem z aktualizacją map. Pobrałem na podstawie swojego nr vin (TMBJJ7NX8MY091610) z updateportalu Skody mapy do aktualizacji. Wypakowałem wszystkie katalogi na pendrive. Niestety po wejściu w menu "pokaż wszystkie aktualizacje" system nie widzi map. Penddrive jest przez system rozpoznawany, widać zawartość. Czy taką aktualizację wykonuje się z tego poziomu czy jest jakieś inne miejsce z którego można zaktualizować mapy?

obraz.png

20240908_162544.jpg

Krzysiek1298J

Krzysiek1298J

Cześć mam problem z aktualizacją map. Pobrałem na podstawie swojego nr vin (TMBJJ7NX8MY091610) z updateportalu Skody mapy do aktualizacji. Wypakowałem wszystkie katalogi na pendrive. Niestety po wejściu w menu "pokaż wszystkie aktualizacje" system nie widzi map. Czy taką aktualizację wykonuje się z tego poziomu czy jest jakieś inne miejsce z którego można zaktualizować mapy?

obraz.png

20240908_162544.jpg

Krzysiek1298J

Krzysiek1298J

Cześć mam problem z aktualizacją map. Pobrałem na podstawie swojego nr vin (TMBJJ7NX8MY091610) z updateportalu Skody mapy do aktualizacji. Z pośród dostępnych wybrałem paczkę MIB3. Wypakowałem wszystkie katalogi na pendrive. Niestety po wejściu w menu "pokaż wszystkie aktualizacje" system nie widzi map. Czy taką aktualizację wykonuje się z tego poziomu czy jest jakieś inne miejsce z którego można zaktualizować mapy?

obraz.png

20240908_162544.jpg

Krzysiek1298J

Krzysiek1298J

Cześć mam problem z aktualizacją map. Pobrałem na podstawie swojego nr vin (TMBJJ7NX8MY091610) z updateportalu Skody mapy do aktualizacji. Wypakowałem wszystkie katalogi na pendrive. Niestety po wejściu w menu "pokaż wszystkie aktualizacje" system nie widzi map. Czy taką aktualizację wykonuje się z tego poziomu czy jest jakieś inne miejsce z którego można zaktualizować mapy?

obraz.png

20240908_162544.jpg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team