Skocz do zawartości

Historia edycji

GoLL@B

GoLL@B

Aktualizacja:

Po zgrubnym dokształceniu się, zakupieniu porządniejszego modułu oraz Car Scannera, dowiedziałem się nieco więcej.
Zakodowałem na wszelki wypadek nowy akumulator, dając mu nowy numer seryjny oraz pojemność, ale jak podejrzewałem, nic to nie dało.

W błędach mam błąd komunikacji z modułem kontrolnym drzwi B. Czy jest szansa na jakąś podpowiedź, gdzie on się znajduje? 
Wg. zgrubnych podpowiedzi z internetu (ogólnych, nie konkretnych do Octaviii) w drzwiach lub ich okolicach. Sugestia: do sprawdzenia przede wszystkim zasilanie i masa.
Zanim rozbebeszę tapicerkę drzwi, czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć, czy natrafił na niego i gdzie go szukać - gdzieś bardziej za schowkiem, czy faktycznie w drzwiach (wtedy jak mniemam problem może być też z wiązką dochodzącą do drzwi - w tej elastycznej przelotce/kostce przy karoserii).

GoLL@B

GoLL@B

Aktualizacja:

Po zgrubnym dokształceniu się, zakupieniu porządniejszego modułu oraz Car Scannera, dowiedziałem się nieco więcej.
Zakodowałem na wszelki wypadek nowy akumulator, dając mu nowy numer seryjny oraz pojemność, ale jak podejrzewałem, nic to nie dało.

W błędach mam błąd komunikacji z modułem kontrolnym drzwi B. Czy jest szansa na jakąś podpowiedź, gdzie on się znajduje? 
Wg. zgrubnych podpowiedzi z internetu (ogólnych, nie konkretnych do Octaviii) w drzwiach lub ich okolicach. Sugestia: do sprawdzenia przede wszystkim zasilanie i masa.
Zanim rozbebeszę tapicerkę drzwi, czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć, czy natrafił na niego i gdzie go szukać - gdzieś bardziej za schowkiem, czy faktycznie w drzwiach (wtedy jak mniemam problem może być też z wiązką przechodzącą przez drzwi).

GoLL@B

GoLL@B

Aktualizacja:

Po zgrubnym dokształceniu się, zakupieniu porządniejszego modułu oraz Car Scannera, dowiedziałem się nieco więcej.
Zakodowałem na wszelki wypadek nowy akumulator, dając mu nowy numer seryjny oraz pojemność, ale jak podejrzewałem, nic to nie da.

W błędach mam błąd komunikacji z modułem kontrolnym drzwi B. Czy jest szansa na jakąś podpowiedź, gdzie on się znajduje? 
Wg. zgrubnych podpowiedzi z internetu w drzwiach lub ich okolicach. Sugestia: do sprawdzenia przede wszystkim zasilanie i masa.
Zanim rozbebeszę tapicerkę drzwi, czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć, czy natrafił na niego i gdzie go szukać - gdzieś bardziej za schowkiem, czy faktycznie w drzwiach (wtedy jak mniemam problem może być też z wiązką przechodzącą przez drzwi).

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team