Hej jak to działa z MIB-em kiedy używasz android auto przez radio a nie przez zegary, wiem, że nie wyświetla wtedy mapy, ale muzyka / komunikaty / stacje radiowe itp wszystko działa tak jak przy zwykłym liczniku?
Historia edycji
Hej jak to działa z MIB-em?
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Podobna zawartość
-
- 0 odpowiedzi
- 177 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 197 wyświetleń
-
octavia 3 Kontrolka świateł mijania Octavia 3
Przez Zima99,
- kontrolka świateł mijania
- wyłącznik świateł
- (i 1 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 259 wyświetleń
-
octavia 3 szukam schematu instalacji poziomowania reflektorów
Przez misiek0705,
- czujnik poziomowania
- wiązka
- (i 2 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 131 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 132 wyświetleń
-