Skocz do zawartości

Konrad123

Użytkownik
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Konrad123

  1. Dzien dobry przychodze z pytaniem mam dziwne stuki podczas przyspieszania nie zależnie od biegu nie zależnie od prędkości tylko pod mocniejszym obciążeniem skoda octavia 1 1.9 tdi asv 110 km 2003 r. 386tys km poduszki wymienione dołączam filmik w co mam celować juz nie mam pomysłów 20260622_222723.mp4
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team