Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Niby Skoda chce być taka Simply Clever ale bardziej jest Simply niż Clever, czemu nie stosują rozwiązań VW z przed 10 lat - nie wiem.

W Passacie B6 osłona słoneczna/przeciwsłoneczna jak kto woli, składała się z 2 części, po opuszczeniu 1 -standardowej, i po wygięciu jej w bok można ją przesuwać aż do słupka B!!! więc z boku słońce nigdy nas nie raziło. A dodatkowa 2 część była wciąż do opuszczenia na przednią szybę. Czemu nie ma tego w Octavi?!?!? 

Tzn. będzie tylko trzeba kombinować. Kupić takie coś na allegro i sprawdzić czy pasuje długością do kształtu dachu.

Kiedyś to już robiłem w A3 no ale auto było mniejsze więc nie pasowało. Wyrzuciłem. Teraz szukam ponownie, tylko od razu w czerni (może będzie pasować do czerni wnętrza RS, a jak nie to szprajem przemauje :)). 

Jedyne zdjęcie jakie tego znalazłem by Wam pokazać:

Osłona przeciwsłoneczna Vw Passat B6 06- l+p EU

Czy ktoś może wie czy oprócz Passata B6 montowali to jeszcze gdzieś? Może w Gulfie? Bo muszę zwiększyć zakres poszukiwań. Może chociaż nr części? Bo nawet w ASO bym to kupił by przymierzyć.

PS. Dlaczego w tych osłonach w O3 nie ma światełek?!?!?! Kolejny element pokazujący że Skoda to jednak tanie auta? (tak samo jak brak siłowników pod maską w RS, czy wygłuszenia maski)

PS2. Czegoś takiego też mi brakuje bardzo a to patent stary jak 2.0 TDI :) No ale już z tym nie będę kombinował bo wyjdzie jakiś paździerz. 

11111.jpg.25a04ef0197f99674be134a4e8646coslona-przecisloneczna-vw-passat-b5-fl.jpg

Edytowano przez Gwiazda

Reklamy dla niezalogowanych

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.