Skocz do zawartości

Osłona przeciwsłoneczna z passata


Gwiazda

Rekomendowane odpowiedzi

Niby Skoda chce być taka Simply Clever ale bardziej jest Simply niż Clever, czemu nie stosują rozwiązań VW z przed 10 lat - nie wiem.

W Passacie B6 osłona słoneczna/przeciwsłoneczna jak kto woli, składała się z 2 części, po opuszczeniu 1 -standardowej, i po wygięciu jej w bok można ją przesuwać aż do słupka B!!! więc z boku słońce nigdy nas nie raziło. A dodatkowa 2 część była wciąż do opuszczenia na przednią szybę. Czemu nie ma tego w Octavi?!?!? 

Tzn. będzie tylko trzeba kombinować. Kupić takie coś na allegro i sprawdzić czy pasuje długością do kształtu dachu.

Kiedyś to już robiłem w A3 no ale auto było mniejsze więc nie pasowało. Wyrzuciłem. Teraz szukam ponownie, tylko od razu w czerni (może będzie pasować do czerni wnętrza RS, a jak nie to szprajem przemauje :)). 

Jedyne zdjęcie jakie tego znalazłem by Wam pokazać:

Osłona przeciwsłoneczna Vw Passat B6 06- l+p EU

Czy ktoś może wie czy oprócz Passata B6 montowali to jeszcze gdzieś? Może w Gulfie? Bo muszę zwiększyć zakres poszukiwań. Może chociaż nr części? Bo nawet w ASO bym to kupił by przymierzyć.

PS. Dlaczego w tych osłonach w O3 nie ma światełek?!?!?! Kolejny element pokazujący że Skoda to jednak tanie auta? (tak samo jak brak siłowników pod maską w RS, czy wygłuszenia maski)

PS2. Czegoś takiego też mi brakuje bardzo a to patent stary jak 2.0 TDI :) No ale już z tym nie będę kombinował bo wyjdzie jakiś paździerz. 

11111.jpg.25a04ef0197f99674be134a4e8646coslona-przecisloneczna-vw-passat-b5-fl.jpg

Edytowane przez Gwiazda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team