Skocz do zawartości

Historia edycji

pabloCUPA

pabloCUPA

W dniu 27.09.2023 o 09:37, galko.tomek napisał(a):

W tamtym tygodniu wymieniłem rozrusznik na ten z numerem co podał wronki112. Samochód odpala o wiele lepiej, ale… no właśnie… ale… uważam ze jeśli ktoś będzie stał obok i nie będzie wiedział o co chodzi to stwierdzi że jest wszystko ok. Ja zauważam momenty w których auto nie odpala od strzała tylko ma jakby zawahanie czy odpalić (gdzie przy poprzednim rozruszniku odpalałby długo).

Tak też mialem po wymianie akumulatora. Odpalał szybko ale mial tak że zakrecil dłużej tylko nie było to az tak oczywiste bo szybkie obroty silnika sprawialy że trwalo to o wiele krócej. Jak juz pojeździłem trochę to ta idealn kondycja akumulatora trochę spadla i odpala różnie, gdy kręci dlugo to kręci dlugo i tyle w temacie.. podejrzewam ze po wymianie rozrusznika byloby podobnie, jesli bylby w lepszej kondycji niż mój to kręcił by szybciej i zapalał szybciej, ale nie jest to wciąż rozwiazanie problemu. Bo czasem słychać i czuć to że zakręci wolniej a zapali od razu w moment, a czasami kreci szybko a zrobi parę obrotów i dopiero odpali..

 

pabloCUPA

pabloCUPA

W dniu 27.09.2023 o 09:37, galko.tomek napisał(a):

W tamtym tygodniu wymieniłem rozrusznik na ten z numerem co podał wronki112. Samochód odpala o wiele lepiej, ale… no właśnie… ale… uważam ze jeśli ktoś będzie stał obok i nie będzie wiedział o co chodzi to stwierdzi że jest wszystko ok. Ja zauważam momenty w których auto nie odpala od strzała tylko ma jakby zawahanie czy odpalić (gdzie przy poprzednim rozruszniku odpalałby długo).

Tak też mialem po wymianie akumulatora. Odpalał szybko ale mial tak że zakrecil dłużej tylko nie było to az tak oczywiste bo szybkie obroty silnika sprawialy że trwalo to o wiele krócej. Jak juz pojeździłem trochę to ta idealn kondycja akumulatora trochę spadla i odpala różnie, gdy kręci dlugo to kręci dlugo i tyle w temacie.. podejrzewam ze po wymianie rozrusznika byloby podobnie, jesli bylby w lepszej kondycji niż mój to kręcił by szybciej i zapalał szybciej

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team