Skocz do zawartości

Kilka pytań o elektronikę w O3 RS


Adam Kozłowski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

od kilku dni zaczynam przygodę z O3 RS CUPA i mam odrazu kilka pytań / problemów:

1. Czasami podczas puszczania utworów przez BT - wycisza mi połączenie, radio FM jest OK, bluetooth samo wycisza co 3-5sekund. Mam już najnowszy firmware radia i BT.

2. Kilka razy pojawił się komunikat USTERKA - POZYCJA SKRZYNI......... 

3. Zakodowałem kilka rzeczy w VCDS i odrazu problemy:

- składanie lusterka przy wstecznym, składa tylko trochę i po wrzuceniu na D lusterko juz sie nie podnosi.

- mam skrętne xenony ale nie widzę, żeby skręcały nawet powyżej 40km/h, można to jakos zakodować?

- test zegarów nie robi się za każdym razem - od czego to jest zależne?

- rozpoznawanie znaków, zakodowałem wszystko poza opcji w bloku A5 - bo nie posiadam takiego czegoś mimo , że za lusterkiem jest jakieś "oko"

- rozgryzl już ktoś APPLE CAR LINK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam trochę inny problem z Amundsenem, opisany w innym wątku. Tego nie doświadczyłem.

2. W mojej O3 był taki problem. Dowiedziałem się tego od poprzedniego właściciela w momencie zakupu. Problem dotyczył obudowy DSG. Wymienili na gwarancji w ASO.

3. Jestem przed kodowaniem. Kojarzę, że to lusterko faktycznie nie złoży się tak nisko, jak w aucie które ten system ma fabrycznie, ALE powinno wrócić do swojej pozycji.

Też mam skrętne xenony, ale widzę, że skręcają jak np. podjeżdzam komuś na zderzak w korku - wtedy widzę, że się regulują. Podczas jazdy mam wrażenie, że działa tylko doświetlanie zakrętów.

Ten test zegarów masz taki z podświetleniem, czy wskazówki startują bez podświetlenia, a po teście się podświetlają? (Trochę zawile to opisałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team