Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzero

octavia 3 Rok modelowy 2020

Recommended Posts

Witam,

Na stronie skody dostępne są cenniki z rocznika modelowego 2020 a w nich silnik benzynowy dostępny tylko w 2.0 190 KM 4x4...

Wiecie może czy to oznacza całkowite wycofanie np. 1.5 150KM ACT?

Kolejna różnica jaka wyłapałem to pakiet Amazing do Style - pojawiła się w nim kamera cofania. 

I teraz mam niezłą zagadkę, bo w salonie zamówiłem "z placu" (w cudzysłowiu bo z produkcją w tym tygodniu) kombi 1.5 Style + Amazing z rokiem modelowym 2019, a dziś się dowiaduje że będzie jednak 2020. Diler zapewnia że silnik oczywiście będzie 1.5 (nie wyobrażam sobie innej opcji...), ale nie wiem co z wyposażeniem. Macie jakieś doświadczenia?

I jeszcze jedno - obawiam się czy za jakiś czas nie odbije mi się czkawką to, że mam rok modelowy 2020 z silnikiem który w tym roku nie był produkowany. Myślę o wycenie rzeczoznawcy przy szkodzie lub ofercie ubezpieczenia - korzystają z katalogów w których takiej konfiguracji nie będzie. 

Możecie coś poradzić?

Edytowano przez grzero

Reklamy dla niezalogowanych

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.