Denis Grabi Posted February 10, 2021 at 08:47 PM Report Share Posted February 10, 2021 at 08:47 PM Witam Mam pytanie od jakiegos czasu mam.problem z moja skoda bo wybuchu kolektora i filtra powietrza na gazie,wymieniłem te rzeczy lecz gaz zostal odłączony. Zaczyna się problem ciezko palił gdy oddałem do mechanika wymienil.pompe paliwa filtr paliwa rownie był wymieniony czujnik temp. Auto pochodziło 2 dni i znow problem na zimnym motorze zapal gdy temperatura przektoczy 70 stopni stane np na cpn zatankować to już go na ciepłym motorze nie mogę odpalić kreci ale nie chce ....jeden z mechaników zauważył ze grzeje sie kabel minusowy proszę o pomoc Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.