Skocz do zawartości

Regeneracja haldexa 5


Rafał Szweda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Niewiem czy temat wpisałem w dobrą kategorie, wiec prosze od razu nie krytykowac jak cos bedzie nie tak 🙂

Mieszkam na śląsku i chciałem sie dowiedzieć od forumowiczów, gdzie na ślasku najlepiej oddać haldexa do regeneracji. Miałem wymieniany olej, ale jak jade około 80 km/h zaczyna sie takie nierownomierne buczenie, ktore buczy, ucisza sie, buczy, ucisza sie i tak ciagle. Najbardziej slyszalne jest to przy 110 km/h. Dlatego chcialem sie poradzić gdzie oddac auto zeby sprawnie to zrobili. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka ,miałem ten sam problem i na Śląsku nie wiem czy kogoś znajdziesz kto dobrze wykona regeneracje haldexa. Mam namiar na gościa który sie zajmuje regeneracja haldexow. Ja robiłem u niego i jak narazie żadnych problemów a już za 20 tys zrobione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za info, juz myslalem ze nikt nie napisze hehe. Powiedz mi co miałeś z tym haldexem i co wymieniałeś no i ile ta przyjemnosc kosztowała. Jak to nie problem to napisz gdzie to zrobiłeś. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa była duzo droższa bo miałem do reg. Cały dyfer z haldexem . Ktoś poprostu wcześniej nieudolnie naprawił co się odbiło na tym że się rozdupcylo. I zleciłem zrobienie całości, tez w Ropczycach. Gosciu zna sie na rzeczy . Założyłem nowe tarczki cierne, sprzegla w haldexie ,regeneracja pompy i wymiana wszystkich lozysk w dyferencjale, plus oleje do haldexa i dyfra ,regeneracja całości 3tys. 

Jakbyś chciał się dowiedzieć do i jak to pisz ,akurat tez jestem ze Śląska to można się zgadać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2022 at 23:01, ModyOctavia napisał:

U mnie sprawa była duzo droższa bo miałem do reg. Cały dyfer z haldexem . Ktoś poprostu wcześniej nieudolnie naprawił co się odbiło na tym że się rozdupcylo. I zleciłem zrobienie całości, tez w Ropczycach. Gosciu zna sie na rzeczy . Założyłem nowe tarczki cierne, sprzegla w haldexie ,regeneracja pompy i wymiana wszystkich lozysk w dyferencjale, plus oleje do haldexa i dyfra ,regeneracja całości 3tys. 

Jakbyś chciał się dowiedzieć do i jak to pisz ,akurat tez jestem ze Śląska to można się zgadać 

No to widze ze u Ciebie była gruba impreza. Powiedz mi czy on zrobił Ci to w 1 dzień, tzn przyjechałeś na otwarcie warsztatu, a na zakończenie dzionka odebrałes auto ?

Napisz mi jeszcze jaki masz silnik i powiedz co ile wypala Ci dpf. Ja mam 184 zchipowane na około 215 i wypala mi po niecałych 200 km, a to juz nawet po jego czyszczeniu w serwisie, był demontowany i płukany. Dobija mnie co 200 km jezdzenie i wypalanie tego. Dzieki wielkie za info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octavia 2.0 cuna 184 zrobiony na 210, mi się wypala co około 250/350km zależy jakie trasy .wyglądało to tak że się dogadałem ze wysyła mi w ciemno platnosc przy odbiorze a ja mu wysyłam swój, prowadzę swój warsztat takze wyciągnąłem sobie sam i włożyłem nowy razem z całą procedura odpowietrzania i napełnienia. I wszytko chodzi 😁 a ile masz przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na tym ze sam sobie porobiłes to juz do przodu byles. Przebiegu mam nalatane 187000 i dpf był teraz w warsztacie i płukali go, czyscili egr no i niecałe 200 km i wypalanie, poracha poprostu. Tez mam okolo 210 koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team