Hej
Panowie nie doszukałem sie w instrukcji funkcji zamykania auto po jego opuszczeniu ,a az mi sie nie chce wierzyc ,ze nowe auto wyposażone w Kessy full nie zamyka samochodu po oddaleniu sie od niego .
Czy to jest norma ?
Pozdrawiam
Hej
Panowie nie doszukałem sie w instrukcji funkcji zamykania auto po jego opuszczeniu ,a az mi sie nie chce wierzyc ,ze nowe auto wyposażone w Kessy full nie zamyka samochodu po oddaleniu sie od niego .
Czy to jest norma ?
Pozdrawiam
Hej
Panowie nie doszukałem sie w instrukcji funkcji zamykania auto po jego opuszczeniu ,a az mi sie nie chce wierzyc ,ze nowe auto wyposażone w Kessy full nie zamyka samochodu po oddaleniu sie od niego .
Czy u mnie jest cos nie tak ?
Pozdrawiam
Przez Tomek247,
Przez marek asimo,
Oznaczone tagami:
Przez michalgl84,
Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team