Wiesz co z tego co ja wiem to moja octavia ma webasto ale w formie dogrzewania a nie ogrzewania postojowego. I potrzebuje około 7km i olej ma już 70-80 stopni przy 18 stopniach na dworze. Zobaczę co i jak w przyszłym tygodniu czeka mnie podróż do Polski i zobaczę czy coś się zmieni podczas podróży. Chyba na 1300km jak nic nie zejdzie to będę trochę spokojniejszy. Na razie po mieście już od poniedziałku zrobiłem 400km i nich chyba się nie zmieniło.
Historia edycji
Wiesz co z tego co ja wiem to ta octavia ma webasto ale w formie dogrzewania a nie ogrzewania postojowego. I potrzebuje około 7km i olej ma już 70-80 stopni przy 18 stopniach na dworze. Zobaczę co i jak w przyszłym tygodniu czeka mnie podróż do Polski i zobaczę czy coś się zmieni podczas podróży. Chyba na 1300km jak nic nie zejdzie to będę trochę spokojniejszy. Na razie po mieście już od poniedziałku zrobiłem 400km i nich chyba się nie zmieniło.
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników online
-
Podobna zawartość
-
- 0 odpowiedzi
- 187 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 212 wyświetleń
-
octavia 3 Kontrolka świateł mijania Octavia 3
Przez Zima99,
- kontrolka świateł mijania
- wyłącznik świateł
- (i 1 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 263 wyświetleń
-
octavia 3 szukam schematu instalacji poziomowania reflektorów
Przez misiek0705,
- czujnik poziomowania
- wiązka
- (i 2 więcej)
- 0 odpowiedzi
- 135 wyświetleń
-
- 0 odpowiedzi
- 139 wyświetleń
-