Skocz do zawartości

Historia edycji

Tom_asz

Tom_asz

No i właśnie tu mój tuner ma wątpliwości. Wchodzą nowe silniki z całą masą nowych zabezpieczeń i spodziewa się, że całe moce przerobowe pójdą w tą stronę. Nie mam tego jak zweryfikować i pozostaje mi wierzyć. Na zagranicznych forach też cisza chyba, że nie potrafię znaleźć. Ja jestem świeżo po STAGE 2 i bez softu DSG ta modyfikacja nie ma większego sensu. 450KM i auto się nie zbiera, trzeba cisnąć. W sporcie jest ok ale w D to nieporozumienie. 2tys. obr i ogień. W IS20 działało to szybciej choć osiągi dużo niższe. Czekam na termin, najwyżej będę żałował niepotrzebnie wydanych pieniędzy na sterownik.

Tom_asz

Tom_asz

No i właśnie tu mój tuner ma wątpliwości. Wchodzą nowe silniki z całą masą nowych zabezpieczeń i spodziewa się, że całe moce przerobowe pójdą w tą stronę. Nie mam tego jak zweryfikować i pozostaje mi wierzyć. Na zagranicznych forach też cisza chyba, że nie potrafię znaleźć. Ja jestem świeżo po STAGE 2 i bez softu DSG ta modyfikacja nie ma większego sensu. 450KM i auto się nie zbiera, trzeba cisnąć. 2tys. obr i ogień. W IS20 działało to szybciej choć osiągi dużo niższe. Czekam na termin, najwyżej będę żałował niepotrzebnie wydanych pieniędzy na sterownik.

Tom_asz

Tom_asz

No i właśnie tu mój tuner ma wątpliwości. Wchodzą nowe silniki z całą masą nowych zabezpieczeń i spodziewa się, że całe moce przerobowe pójdą w tą stronę. Ja jestem świeżo po STAGE 2 i bez softu DSG ta modyfikacja nie ma większego sensu. 450KM i auto się nie zbiera, trzeba cisnąć. 2tys. obr i ogień. W IS20 działało to szybciej choć osiągi dużo niższe. Czekam na termin, najwyżej będę żałował niepotrzebnie wydanych pieniędzy na sterownik.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team