Skocz do zawartości

Brak klimy po dłuższym postoju


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy. Mam problem z układem klimatyzacji w mojej Oktawii trójce lift.

Zaczęło się od postoju około 10 dniowego kiedy to zaprowadziłem samochód do garażu przed wczasami, ze z prawną klimatyzację a wyprowadziłem już bez Klimy. Akumulator lekko Się wyładował pojawił się komunikat o jego niskim napięciu ale samochód zapalił już bez Klimy. Poszło Auto na Serwis pokazał się błąd z tytułu napięcia cały szereg, i błąd presostatu , Podczas diagnostyki i wymiany zaworu okazało się że jest bardzo mało czynnika I nieszczelność jest na chłodnicy która została wymieniona. Auto przestało sprawiać problemy klimatyzacja działa dobrze.

Po kolejnym postoju około tygodniowym historia powtórzyła się i znowu pojawiły się błędy z napięcia i zawór, więc ponownie czynnik został odciągnięte bez najmniejszego Ubytku, I był spokój dopóki znowu samochodu nie zostawiłem na 10 dni. Niestety nie mam możliwości w tej chwili w najbliższych dniach miec nie będę Skorzystać z vcd S dlatego proszę o informację czy ktoś zetknął się z taką sytuacją bo mam do przejechania prawie 900 km a zostałem bez klimatyzacji. Dysponuje pełną wersją aplikacji car skaner ale ona nie wykazuje żadnych błędów.

 

Podsumowując klimatyzacja zawsze traci się po lekkim spadku mocy akumulatora i dłuższym postoju, Układ jest Szczelny dwukrotnie sprawdzony kompresor nie jest Zatarty po prostu klimatyzacja się nie włącza proszę o sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team